3M General Purpose Duct Tape 2903

Lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903:Univerzálna textilná lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903 šedej farby je vhodná na široké... viac informácií »
3M General Purpose Duct
Značka: 3M
10,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903:Univerzálna textilná lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903 šedej farby je vhodná na široké...

Lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903:Univerzálna textilná lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903 šedej farby je vhodná na široké spektrum materiálov. Používa sa v interiéri aj exteriéri, a to najmä na spájanie, balenie, tesnenie či ochranu povrchov . Je tvorená polyetylénovým záterom a agresívnym lepidlom zo syntetického kaučuku, vďaka ktorému k povrchu okamžite priľne. Univerzálna textilná lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903 vyniká vysokou pevnosťou v ťahu a je odolná voči vlhkosti. Pásku je možné veľmi dobre roztrhnúť rukou po jej šírke aj dĺžke. Nepostrádateľný pomocník nielen pri balení výrobkov v prepravných a skladovacích prostrediach, ale aj v domácnosti. Kľúčové vlastnosti lepiacej pásky 3M General Purpose Duct Tape 2903Univerzálna textilná lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903 s polyetylénovým záteromVyniká vysokou pevnosťou v ťahuPásku 3M General Purpose Duct Tape 2903 je možné použiť v interiéri aj exteriériPoužíva sa na spájanie materiálov, balenie, tesnenie či ochranu povrchov3M General Purpose Duct Tape 2903 v šedej farbeAgresívne lepidlo zo syntetického kaučuku zaručuje okamžité priľnutie k povrchuPásku je možné veľmi ľahko roztrhnúť rukou po jej šírke aj dĺžkeRozmery 48 mm × 50 mPáska 3M so silným kaučukovým lepidlomVďaka agresívnemu lepidlu univerzálna textilná lepiaca páska 3M General Purpose Duct Tape 2903 spoľahlivo spojí a utesní širokú škálu materiálov. Skvele sa hodí napríklad na použitie v skladoch či domácnosti. Páska vyniká vysokou pevnosťou v ťahu a vysokou odolnosťou voči vlhkosti. Pásku 3M General Purpose Duct Tape 2903 je možné veľmi jednoducho roztrhnúť rukou po jej šírke aj dĺžke a získať tak potrebnú veľkosť.


Kvalitný výrobok dostanete bez ťažkostí tu na stránkach v obľúbenej sekcii papiernictvo! Vyberte si zľavnené produkty zo spomínanej sekcie za internetové ceny. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od výrobcu 3M. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Nový produkt 3M General Purpose Duct Tape od renomovaného dodávateľa 3M môžete pohodlne získať ešte dnes za skvelú cenu. Lacno za 10,19 EUR.