3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, číra, 50 mm × 33 m

Lepiaca páska 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, číra, 50 mm × 33 m:Označovacia lepiaca páska 3M ponúka všestranné využitie.... viac informácií »
3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i
Značka: 3M
9,70 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, číra, 50 mm × 33 m:Označovacia lepiaca páska 3M ponúka všestranné využitie....

Lepiaca páska 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, číra, 50 mm × 33 m:Označovacia lepiaca páska 3M ponúka všestranné využitie. Možno ju použiť na značenie v miestach s ľahkou prevádzkou, značenie stien a potrubí, k univerzálnemu upevňovaniu a obväzovaniu, na označenie komponentov či celých strojov, na dočasnú ochranu výrobkov či zabránenie pred oderom či k omotávaniu aj utesňovaniu zakriveného a vypuklého povrchu. Páska je navrhnutá s vinylovým podkladom a kaučukovým lepidlom. Lepidlo zaisťuje okamžitú priľnavosť, zatiaľ čo vinylový podklad sa prispôsobí mnohých nepravidelným povrchom.Kľúčové vlastnosti univerzálnej označovacej PVC lepiacej pásky 764i 3M, číra, 50 mm × 33 mUniverzálna označovacia lepiaca páska s všestranným využitímMožno ju použiť na značenie v miestach s ľahkou prevádzkou, značenie stien a potrubíVhodná aj k univerzálnemu upevňovaniu a obväzovaniuUmožňuje dočasnú ochranu výrobkov či zabránenie pred oderomPáska 3M je navrhnutá s vinylovým podkladom a kaučukovým lepidlomLepidlo zaisťuje okamžitú priľnavosťVinylový podklad sa prispôsobí mnohým nepravidelným povrchomPáska je vysoko odolná proti vlhkosti, korózii i oderuZaručí dlhú životnosť spojovFarebné vyhotovenie: priehľadnéLepiaca páska 3M je vhodná do domácnosti aj na profesionálne použitieLepiaca páska 3M je vysoko odolná proti vlhkosti, korózii i oderu. Zaručí navyše dlhú životnosť spojov u celého radu bežných aplikácií. Okrem toho si udržuje živé farby v priebehu času, a tým zaisťuje dlhodobú kvalitu. Lepiacu pásku 3M využijete v domácnosti, ale vhodná je aj na profesionálne použitie. Vyniká svojou precíznou priľnavosťou a skutočne mnohostranným využitím.Rozmery: 330 × 5 cm

Veľmi obľúbený produkt 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, číra, 50 môžete nájsť bezstarostne na našom webe v známej kategórii lepiace pásky! Teraz môžete nájsť výnimočné produkty vo spomínanej sekcii za internetové ceny! Populárny výrobca medzi zákazníkmi 3M vám môže poskytnúť prvotriedny sortiment. lacne! Veď to vidíte sami! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme aj v ponuke ďalší skvelý tovar od značky 3M. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný produkt 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca od značky 3M pohodlne získate na našich stránkach teraz práve za dobrú cenu. Lacno za cenu 9,70 EUR.