3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, žltá, 50 mm × 33 m

Lepiaca páska 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, žltá, 50 mm × 33 m:Označovacia lepiaca páska 3M ponúka všestranné využitie.... viac informácií »
3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i
Značka: 3M
9,70 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, žltá, 50 mm × 33 m:Označovacia lepiaca páska 3M ponúka všestranné využitie....

Lepiaca páska 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, žltá, 50 mm × 33 m:Označovacia lepiaca páska 3M ponúka všestranné využitie. Možno ju použiť na značenie v miestach s ľahkou prevádzkou, značenie stien a potrubí, k univerzálnemu upevňovaniu a obväzovaniu, na označenie komponentov či celých strojov, na dočasnú ochranu výrobkov či zabránenie pred oderom či k omotávaniu aj utesňovaniu zakriveného a vypuklého povrchu. Páska je navrhnutá s vinylovým podkladom a kaučukovým lepidlom. Lepidlo zaisťuje okamžitú priľnavosť, zatiaľ čo vinylový podklad sa prispôsobí mnohých nepravidelným povrchom.Kľúčové vlastnosti univerzálnej označovacej PVC lepiacej pásky 764i 3M, žltá, 50 mm × 33 mUniverzálna označovacia lepiaca páska s všestranným využitímMožno ju použiť na značenie v miestach s ľahkou prevádzkou, značenie stien a potrubíVhodná aj k univerzálnemu upevňovaniu a obväzovaniuUmožňuje dočasnú ochranu výrobkov či zabránenie pred oderomPáska 3M je navrhnutá s vinylovým podkladom a kaučukovým lepidlomLepidlo zaisťuje okamžitú priľnavosťVinylový podklad sa prispôsobí mnohým nepravidelným povrchomPáska je vysoko odolná proti vlhkosti, korózii i oderuZaručí dlhú životnosť spojovFarebné vyhotovenie: žltéLepiaca páska 3M je vhodná do domácnosti aj na profesionálne použitieLepiaca páska 3M je vysoko odolná proti vlhkosti, korózii i oderu. Zaručí navyše dlhú životnosť spojov u celého radu bežných aplikácií. Okrem toho si udržuje živé farby v priebehu času, a tým zaisťuje dlhodobú kvalitu. Lepiacu pásku 3M využijete v domácnosti, ale vhodná je aj na profesionálne použitie. Vyniká svojou precíznou priľnavosťou a skutočne mnohostranným využitím.Rozmery: 330 × 5 cm

Tento akčný a v zľave produkt 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, žltá, 50 mm × možno zakúpiť už dnes tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii lepiace pásky! Teraz kúpite obľúbené kusy z tejto obľúbenej sekcie vo výhodnej akcii!

Tento neodolateľný tovar 3M™ univerzálna označovacia PVC lepiaca páska 764i, žltá, od značky s tradíciou a dobrou povesťou 3M zaobstaráte momentálne lacno. Vo skvelej akcii za 9,70 EUR.