ABUS ECO DS180 S

Príslušenstvo ku dverám ABUS ECO DS180 S:Kvalitný a profesionálny dverový stavač ABUS ECO DS180 S vám dodá bezpečný pocit otvorených dverí.... viac informácií »
ABUS ECO DS180 S
Značka: ABUS
7,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Príslušenstvo ku dverám ABUS ECO DS180 S:Kvalitný a profesionálny dverový stavač ABUS ECO DS180 S vám dodá bezpečný pocit otvorených dverí....

Príslušenstvo ku dverám ABUS ECO DS180 S:Kvalitný a profesionálny dverový stavač ABUS ECO DS180 S vám dodá bezpečný pocit otvorených dverí. Jednoduchá montáž a elegantné strieborné vyhotovenie sú hlavnými prednosťami tohto bezpečnostného príslušenstva. Skvele sa hodí pre drevené, kovové, hliníkové alebo PVC dvere. Precízne spracovanie je zárukou vysokej kvality a dlhej životnosti.Kľúčové vlastnosti dverného stavača ABUS ECO DS180 SElegantný dverný stavač na zaistenie otvorených dverí ABUS v striebornom vyhotoveníVhodné pre drevené, kovové, hliníkové alebo PVC dvereJednoduchá montáž aj pre menej zručných majstrovDĺžka: 235 mm

Tento akčný a v zľave kus ABUS ECO DS180 S nájdete ľahko tu u nás umiestnený v rubrike kovanie na dvere! Teraz nájdete iné produkty zo spomínanej kategórie za internetové ceny! Nebojte, máme toho viac, máme však aj v ponuke viac produktov značky ABUS. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárna značka ABUS vám predstavuje veľmi kvalitný sortiment za priaznivú cenu. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Veľmi jedinečný výrobok ABUS ECO DS180 S originál od značky ABUS je možné kúpiť aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu! Momentálne k dispozícii za 7,19 EUR.