ABUS KeyGarage 787 LED BIG

Schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 LED BIG: Úložný box na kľúče a prístupové karty ABUS KeyGarage 787 LED BIG bezpečne ochráni uložený obsah.... viac informácií »
ABUS KeyGarage 787 LED
Značka: ABUS
72,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 LED BIG: Úložný box na kľúče a prístupové karty ABUS KeyGarage 787 LED BIG bezpečne ochráni uložený obsah....

Schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 LED BIG: Úložný box na kľúče a prístupové karty ABUS KeyGarage 787 LED BIG bezpečne ochráni uložený obsah. Schránka z masívneho kovu sa inštaluje na stenu. Box ABUS KeyGarage 787 LED BIG s veľkosťou 83,5 × 62 × 120 mm je prístupný po zadaní štvormiestneho bezpečnostného kódu na podsvietenom číselníku. To je viac ako 10 000 rôznych kombinácií. Kľúčové vlastnosti schránky na kľúče ABUS KeyGarage 787 LED BIGBezpečnostná schránka na kľúče ABUS KeyGarage 787 LED BIG s ukotvením do stenyPevné hliníkové puzdro s mechanickým otočným zámkomIndividuálne nastaviteľný štvormiestny kód s podsvieteným číselníkomUrčený na uloženie kľúčov a karietOchrana proti poškriabaniu

Tento dizajnový produkt ABUS KeyGarage 787 LED možno nakúpiť bez ťažkostí tu na stránkach umiestnený v sekcii schránky na kľúče. Vyberte si výnimočné výrobky z tejto sekcie vo výhodnej akcii! Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitného tovaru od dodávateľa ABUS. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový tovar ABUS KeyGarage 787 LED od renomovaného dodávateľa ABUS ľahko nájdete práve teraz na našej webovej stránke za výhodnú cenu. Výhodne za cenu 72,90 EUR.