ABUS SK78S

Retiazka ABUS SK78S:ABUS SK78S je uzamykateľný retiazka na dvere a môže tiež slúžiť aj ako detská poistka. Montáž je jednoduchá, nie je potrebné... viac informácií »
ABUS SK78S
Značka: ABUS
64 EUR
Overiť dostupnosť »
Retiazka ABUS SK78S:ABUS SK78S je uzamykateľný retiazka na dvere a môže tiež slúžiť aj ako detská poistka. Montáž je jednoduchá, nie je potrebné...

Retiazka ABUS SK78S:ABUS SK78S je uzamykateľný retiazka na dvere a môže tiež slúžiť aj ako detská poistka. Montáž je jednoduchá, nie je potrebné nič navrtávat a pri montáži bohato vystačí základné manuálnu zručnosť. K retiazky sa dodáva kľúč, ktorý slúži na odomknutie cylindrické vložky na mechanizme i zvonku. Retiazka je pevný a spoľahlivý. Je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá drží svoj tvar.V balení:dverové retiazkaKľúčik pre odomknutie zvonkaDĺžka retiazky:155 mmFarba:strieborná

Tento akčný a v zľave produkt máte možnosť zohnať bez problémov na webe v známej kategórii kovanie na dvere! Vyhľadajte si úplne nové produkty z tejto známej sekcie v akcii.

Unikátny a žiadaný produkt ABUS SK78S od nášho výrobcu ABUS môžete dostať tu extra výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 64 EUR.