ABUS SRG92WBDR

Kovanie na dvere ABUS SRG92WBDR:ABUS SRG92WBDR je kovanie na dvere, na oboch stranách kovania sú kľučky. Kovanie je vyrobené z pevnej ocele, ktorá vás... viac informácií »
ABUS SRG92WBDR
Značka: ABUS
79,52 EUR
Overiť dostupnosť »
Kovanie na dvere ABUS SRG92WBDR:ABUS SRG92WBDR je kovanie na dvere, na oboch stranách kovania sú kľučky. Kovanie je vyrobené z pevnej ocele, ktorá vás...

Kovanie na dvere ABUS SRG92WBDR:ABUS SRG92WBDR je kovanie na dvere, na oboch stranách kovania sú kľučky. Kovanie je vyrobené z pevnej ocele, ktorá vás nezradí. Má pekný dizajn, je vyrobené v striebornej farbe. Kovanie je určené pre dvere, ktoré majú hrúbku od 59 do 69 milimetrov. V kovaní je integrovaný mechanizmus na vrátenie kľučky do pôvodnej polohy.Kľúčové vlastnostiKovanie s obojstrannou kľučkouBiela farbaNa ľavé a pravé použitieIntegrovaný mechanizmus na vracanie rukoväte nahorRozteč: 92 mmŠtvorec: 8 mm


Nový produkt ABUS SRG92WBDR ide získať ešte tu na našich stránkach zaradený v kategórii kovanie na dvere! Máme pre vás nové výrobky z našej kategórie vo výpredajovej akcii. Známa značka ABUS má skvelé produkty. za parádnu cenu! To nie je všetko, náš sortiment je široký. Máme v ponuke však tiež viac tovaru od výrobcu ABUS. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt ABUS SRG92WBDR od popredného výrobcu ABUS môžete pohodlne kúpiť momentálne na našich stránkach v zľave. V súčasnosti v predaji od 79,52 EUR.