ALB forming Titan Pro

Kempingový riad ALB forming Titan Pro:Pri výletoch či pobytoch v prírode určite využijete kempingový riad ALB forming. Táto praktická 3 dielna... viac informácií »
ALB forming Titan Pro
Značka: ALB FORMING
115,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kempingový riad ALB forming Titan Pro:Pri výletoch či pobytoch v prírode určite využijete kempingový riad ALB forming. Táto praktická 3 dielna...

Kempingový riad ALB forming Titan Pro:Pri výletoch či pobytoch v prírode určite využijete kempingový riad ALB forming. Táto praktická 3 dielna súprava obsahuje riad ako je ešus, miska a panvica. Na stolovanie či prípravu jedla budete môcť využiť neostré kovové príbory. Vďaka odnímateľnej rukoväti je prenášanie veľmi pohodlné. Materiálom tohto kempingového riadu ALB forming je titán. ALB forming Titan Pro je skvelým doplnkom na výlety aj dovolenky. Zaujímavé vlastnosti kempingového riadu ALB forming Titan Pro ALB forming Titan Pro je vhodný na výpravy do prírody alebo do kempu Veľmi praktický kempingový riad V balení nájdete ešus, miska a panvica Počet kusov riadu v balení: 3 Materiálom turistického riadu ALB forming je titán Jedlo možno konzumovať aj nezaostreným kovovým príborom Rukojeť je odnímatelná


Úplne jedinečný tovar ALB forming Titan Pro ide zohnať priamo na našom webe v známej sekcii príslušenstvo! Zaobstarajte si ešte iné produkty z tejto známej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. Výrobca ALB FORMING dlhodobo ponúka skvelý tovar . Veď to vidíte sami. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od značky ALB FORMING. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento akčný a v zľave produkt ALB forming Titan Pro od spoločnosti s popredným postavením na trhu ALB FORMING máte možnosť získať aktuálne skutočne výhodne. Výhodne za 115,90 EUR.