ALVE Eurostyl – Jednostranné schodíky 2918

Schodíky ALVE Eurostyl - Jednostranné schodíky 2918:Jednostranné schodíky ALVE Eurostyl sa stanú nenahraditeľným pomocníkom či už v domácnosti... viac informácií »
ALVE Eurostyl - Jednostranné schodíky
Značka: Alve
63,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Schodíky ALVE Eurostyl - Jednostranné schodíky 2918:Jednostranné schodíky ALVE Eurostyl sa stanú nenahraditeľným pomocníkom či už v domácnosti...

Schodíky ALVE Eurostyl – Jednostranné schodíky 2918:Jednostranné schodíky ALVE Eurostyl sa stanú nenahraditeľným pomocníkom či už v domácnosti alebo aj menších firmách. Využijete ich pri mnohých prácach ako napr. upratovaní, montáži či výmene žiaroviek a ďalších prácach. Ich hliníková konštrukcia s veľmi malou hmotnosťou je predpokladom na jednoduché prenášanie. Nášľapné plochy, vrátane plošinky sú vybavené protišmykovým ryhovaním, ktoré zvyšuje vašu bezpečnosť pri práci. Protišmykové sú aj plastové nohy. Maximálna nosnosť je 120 kg.Doplňujúce informáciePočet priečok: 1 × 8 (vrátane plošinky)Výška plošiny: 166 cmHliníková konštrukciaProtišmykové nohy

Veľmi obľúbený produkt môžete nakúpiť priamo tu u nás zaradený v kategórii rebríky a schodíky. Zaobstarajte si nové produkty z tejto známej kategórie jednoducho online! Významná značka Alve dodáva svojim zákazníkom prvotriedny tovar. so zárukou. Máme toho pre vás viac, u nás nájdete viac produktov od výrobcu Alve. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľa žiadaný produkt ALVE Eurostyl - Jednostranné schodíky od výrobcu so skvelou povesťou Alve získate zrovna za super peniaze! K dispozícii teraz v predaji za 63,90 EUR.