Beurer BY 11 – Pes

Detský teplomer Beurer BY 11 - Pes: Spríjemnite svojim deťom chorobu a zmerajte im teplotu pomocou roztomilého teplomera s pružným koncom. Tento... viac informácií »
Beurer BY 11 -
Značka: Beurer
9,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Detský teplomer Beurer BY 11 - Pes: Spríjemnite svojim deťom chorobu a zmerajte im teplotu pomocou roztomilého teplomera s pružným koncom. Tento...

Detský teplomer Beurer BY 11 – Pes: Spríjemnite svojim deťom chorobu a zmerajte im teplotu pomocou roztomilého teplomera s pružným koncom. Tento vodoodolný psík dokáže veci – napríklad vykazuje mimoriadnu rýchlosť merania, ktorá je iba 10 sekúnd. A že vaša ratolesť trpí horúčkou, zistíte okamžite vďaka zvukovému signálu. Po použití sa teplomer sám automaticky vypne. Navyše teplomer po každom použití môžete dezinfikovať, čím eliminujete riziko infekcie.Kľúčové vlastnostiAtraktívny dizajn psaPružný koniecVodoodolný – možno dezinfikovaťVeľký, ľahko čitateľný displejPamäť na jedno meranieAutomatické vypínanieZvukový signál pri horúčkeMeria do 10 s


Obľúbený a kvalitný výrobok Beurer BY 11 – Pes možno zakúpiť okrem iného tu u nás v kategórii detské teplomery. Získajte akčné produkty v spomínanej rubrike za super cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Beurer má na sklade prvotriedne výrobky za skutočne nízke ceny!

Akčný výrobok Beurer BY 11 - od výrobcu s dobrým menom Beurer máte možnosť získať práve dnes v zľave! Teraz za 9,59 EUR.