BISON KIT UNIVERSAL 140 ml

Lepidlo BISON KIT UNIVERSAL 140 ml: Vysoko odolné lepidlo BISON KIT UNIVERSAL s objemom 140 ml je ideálne na rýchle lepenie. Lepidlo vyniká veľkou... viac informácií »
BISON KIT UNIVERSAL 140
Lepidlo BISON KIT UNIVERSAL 140 ml: Vysoko odolné lepidlo BISON KIT UNIVERSAL s objemom 140 ml je ideálne na rýchle lepenie. Lepidlo vyniká veľkou...

Lepidlo BISON KIT UNIVERSAL 140 ml: Vysoko odolné lepidlo BISON KIT UNIVERSAL s objemom 140 ml je ideálne na rýchle lepenie. Lepidlo vyniká veľkou pevnosťou a odolnosťou voči teplotám od -40 do 70 °C. Je určené na spájanie všetkých druhov materiálov, vrátane savých i nesavých. Lepidlo vytvára elastický typ spoja a veľmi jednoducho sa aplikuje. Kľúčové vlastnosti lepidla BISON KIT UNIVERSAL 140 mlUniverzálne lepidlo BISON KIT UNIVERSAL je vhodné na pevný typ spojaMožnosť použitia na všetky druhy materiálovJednoduchá aplikácia a rýchly nástup účinkuObjem:140 mlNávod na použitie:Lepené časti musia byť čisté, suché a odmastené. MOKRÉ LEPENIE: Pokiaľ je minimálne jeden povrch porézny, stačí lepidlo naniesť na jeden povrch, materiály spojiť a zafixovať do vytvrdnutia lepidla – 24 hodín. KONTAKTNÉ LEPENIE: Ak sú oba lepené materiály neporézne, lepidlo naneste na obe plochy lepeného materiálu. Nechajte 10 až 25 minút zaschnúť. Všetko rozpúšťadlo musí byť odparené.

Úplne jedinečný produkt BISON KIT UNIVERSAL 140 od dodávateľa kvalitných produktov BISON môžete dostať u nás stále výhodne! Ponuky už od 5 EUR.