BISON POLY MAX high tack express 425 g

Lepidlo BISON POLY MAX high tack express 425 g: Vysoko odolné montážne lepidlo BISON POLY MAX high tack express s hmotnosťou 425 g je ideálne do... viac informácií »
BISON POLY MAX high tack express 425
Značka: BISON
10,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo BISON POLY MAX high tack express 425 g: Vysoko odolné montážne lepidlo BISON POLY MAX high tack express s hmotnosťou 425 g je ideálne do...

Lepidlo BISON POLY MAX high tack express 425 g: Vysoko odolné montážne lepidlo BISON POLY MAX high tack express s hmotnosťou 425 g je ideálne do interiérov i exteriérov. Lepidlo vyniká vysokou počiatočnou priľnavosťou a odolnosťou voči teplotám od -40 do 100 °C. Je určené na spájanie všetkých druhov materiálov, vrátane savých i nesavých. Lepidlo BISON vytvára pružný typ spoja, je bez zápachu a odolné voči UV žiareniu. Má vodoodpudivé účinky, jednoducho sa aplikuje a nezmršťuje sa. Kľúčové vlastnosti lepidla BISON POLY MAX high tack express 425 gMontážne lepidlo BISON POLY MAX je určené na pružný typ spoja s vysokou pevnosťouMožnosť použitia na všetky druhy materiálovVysoká odolnosť proti vlhkosti, UV žiareniu aj voči rozdielnym teplotámMá vodoodpudivé účinky a je bez zápachuJednoduchá aplikácia a rýchly nástup účinkuVysoká počiatočná priľnavosťHmotnosť:425 gNávod na použitie:Lepenie a fixácia: Lepené plochy musia byť suché a oprášené. Lepidlo naneste 1-stranne v bodoch alebo prúžkoch a pritlačte k sebe alebo dvakrát gumovou paličkou. Ak je nutné, ťažšie materiály fixujte po dobu 10 minút. Pri veľmi ťažkých materiáloch lepené diely zafixujte na 4 hodiny. Plnú pevnosť dosiahne spoj po 4 hodinách (podmienka: aspoň jeden materiál musí byť savý – u nesavých materiálov sa finálna doba dosiahne po dlhšej dobe). Lepené diely možno niekoľko minút korigovať. Minimálna pracovná teplota je 5 °C. Nevytvrdnuté lepidlo možno odstrániť mokrou handrou. Skladujte v chlade a suchu, lepidlo nesmie zamrznúť.Tesnenie: Tmel nanášajte do škár rovnomerne. Do 10 minút vyhlaďte vlhkou (voda s umývacím prostriedkom bez citrónu) stierkou, špachtľou alebo prstom. Zvislé škáry tmelov zdola nahor. Povrch je suchý behom približne 15 minút. Kompletné vytvrdnutie nastane po niekoľkých dňoch (v závislosti na hrúbke) a rýchlosť vytvrdenia je približne 2 mm/24 hodín.

Super produkt BISON POLY MAX high tack express 425 g môžete dostať bezstarostne na našich stránkach zaradený v kategórii lepidlá! Teraz nájdete nové výrobky z našej sekcie za výhodnú cenu. Významný výrobca BISON vám môže poskytnúť kvalitný tovar.! Nakupujte výhodný u nás. Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty značky BISON. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt BISON POLY MAX high tack express 425 od obľúbeného výrobcu BISON jednoducho zaobstaráte aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 10,90 EUR.