Black & Decker BEG210

Uhlová brúska Black & Decker BEG210:Uhlová brúska Black & Decker BEG210 je neoceniteľný pomocník, ktorým dokážete aj brúsiť, aj rezať. Flexa... viac informácií »
Black & Decker BEG210
Uhlová brúska Black & Decker BEG210:Uhlová brúska Black & Decker BEG210 je neoceniteľný pomocník, ktorým dokážete aj brúsiť, aj rezať. Flexa...

Uhlová brúska Black & Decker BEG210:Uhlová brúska Black & Decker BEG210 je neoceniteľný pomocník, ktorým dokážete aj brúsiť, aj rezať. Flexa pracuje s kotúčom 115 mm, vďaka čomu je daná brúska univerzálnou voľbou na drobnejšie a jednoduchšie úlohy. Základný priemer kotúča vie rezať do hĺbky 20 mm a skvele poslúži na brúsenie materiálov, akými sú napríklad kovové rúrky, drevo, kameň atď. Základným kameňom brúsky je jej elektromotor, ktorý je dosadený do pevnej a odolnej konštrukcie. Vďaka nemalému príkonu 900 W, ktorý dokáže kotúč roztočiť až na 12000 ot./min, sa brúska nezadýcha pri žiadnom úkone. Výhodou brúsky sú menšie rozmery pri hmotnosti 1800 g, a nie je preto vôbec ťažké prenášať ju alebo s ňou manipulovať. V balení sa okrem samotnej brúsky nachádzaj aj ochranný kryt. Zásadné prednosti produktu Black & Decker BEG210 Uhlová brúska Black&Decker sa stane neodmysliteľnou súčasťou dielne Reže pomocou kotúčov s priemerom 115 mm O výkone svedčí príkon 900 W Točí sa rýchlosťou 12000 ot./min Brúska váži iba 1800 g Práca bude pohodlnejšia, pretože sa o to postará prídavná rukoväť Okrem brúsky sa v balení nachádza aj ochranný kryt

Výnimočný produkt Black & Decker BEG210 dostanete bezstarostne tu na našom webe v kategórii 115 mm! Pripravili sme parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii. Výrobca Black – Decker vám môže poskytnúť prvotriedne výrobky. za výhodné ceny. Urobte si radosť! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke tiež ďalšie vybrané produkty od výrobcu Black – Decker. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Žiadaný produkt Black & Decker BEG210 od známeho výrobcu Black - Decker môžete zohnať v súčasnosti za super peniaze! Výhodne teraz u nás za 41,90 EUR.