Black & Decker KS901PEKA5

Priamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5: Kvalitná priamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5 by nemala chýbať v dielni žiadneho remeselníka či... viac informácií »
Black & Decker KS901PEKA5
Priamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5: Kvalitná priamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5 by nemala chýbať v dielni žiadneho remeselníka či...

Priamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5: Kvalitná priamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5 by nemala chýbať v dielni žiadneho remeselníka či domáceho majstra. Ide o jeden z najuniverzálnejších druhov ručného elektrického náradia, a preto iste zaujme tento model jednej z popredných značiek na tomto poli. Píla Black & Decker KS901PEKA5 disponuje predkmitom a elektronickou reguláciou otáčok. Priehľadný ochranný kryt spolu s ventilátorom pre odfukovanie zaisťujú maximálnu presnosť rezu a perfektný výhľad na rezné pole. Dodáva sa s 19 boxom na náradie a 5 kusmi pílových listov. Kľúčové vlastnosti priamočiarej píly Black & Decker KS901PEKA5Kvalitná priamočiara píla za skvelú cenuNastavenie predkmitu a elektronická regulácia otáčokLepší výhľad na reznú plochu vďaka plastovému krytu a deflektoru pilínFunkcia šikmých rezov až 45°Mäkká protišmyková rukoväťVýmena pílového listu bez použitia náradiaPíla Black & Decker sa dodáva s 19 boxom na náradie a 5 pílovými listami (2 štandardné pílové listy na drevo, 1 pílový list na drevo pre priame rezy, 2 pílové listy na kov) Režte ľahko, rýchlo a presne s pílou Black & DeckerPriamočiara píla Black & Decker KS901PEKA5 je navyše vybavená funkciou naklopenia svojej základne, čo vám umožní rezať pod uhlom až 45°. Prácu ešte viac uľahčuje nekĺzavá pogumovaná rukoväť a zaisťovací spínač pre stály chod pri dlhom reze. Píla Black & Decker KS901PEKA5 vyniká aj nízkou hladinou vibrácií.

Tento obľúbený produkt Black & Decker KS901PEKA5 od značky Black - Decker je možné nakúpiť práve tu za parádnu cenu! Ceny od 60,90 EUR.