Black&Decker BEBLV301

Fukár na lístie Black&Decker BEBLV301:Záhradný vysávač, drvič a fukár 3 v 1Fukár na lístie Black & Decker BEBLV301 3 v 1 sa stane nenahraditeľným... viac informácií »
Black&Decker BEBLV301
156,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Fukár na lístie Black&Decker BEBLV301:Záhradný vysávač, drvič a fukár 3 v 1Fukár na lístie Black & Decker BEBLV301 3 v 1 sa stane nenahraditeľným...

Fukár na lístie Black&Decker BEBLV301:Záhradný vysávač, drvič a fukár 3 v 1Fukár na lístie Black & Decker BEBLV301 3 v 1 sa stane nenahraditeľným pomocníkom na každú záhradu. Okrem funkcie vysávača rovnako veľmi účinne fúka aj drví a ponúka tak kompletné riešenie na upratovanie vašej záhrady od listov a ďalších nečistôt. Vďaka ergonomickej rukoväti a popruhom na ramená je zaistené veľmi pohodlné používanie.Kľúčové vlastnosti fukára na lístie Black & Decker BEBLV301 3 v 1Funkcia fukára, vysávača aj drvičaS nastaviteľným sacím a fúkacím výkonomInovovaný vak na zber nečistôt s objemom 72 lS rýchlosťou fúkania 404 km/h a sacím výkonom 15 m3/minBlack & Decker BEBLV301 účinne rozdrví lístie aj záhradný odpadSúčasťou balenia je praktický nadstavec s hrabľamiErgonomická rukoväť s možnosťou prispôsobeniaFarebné vyhotovenie: oranžovo-čierneInovatívny zberný vakPlynule nastaviteľný sací a fúkací výkon umožňuje individuálne prispôsobenie podľa danej činnosti, zatiaľ čo inovovaný vak s objemom 72 litrov so systémom rýchleho uvoľnenia pojme veľké množstvo záhradného odpadu. Rýchlosť fúkania 404 km/h účinne zachytí každý list a nečistotu, ktoré rýchlo nasaje do vaku vďaka vysokému saciemu výkonu 15 m3/min.Účinne fúka, vysáva aj drvíFukár na lístie Black & Decker BEBLV301 3 v 1 veľmi ľahko a rýchlo rozdrví lístie či záhradný odpad, a to v pomere 16:1. Integrovaný sekací kotúč sa postará o ich jemné rozdrvenie a následné premiestnenie do priestranného vaku. Fukár je opatrený nadstavcom s hrabľami, s pomocou ktorého je možné lístie jednoducho spracovať.

Tento veľmi žiadaný produkt Black&Decker BEBLV301 od značky so zárukou kvality Black - Decker možno nájsť práve teraz u nás navždy výhodne! Teraz si môžete kúpiť za 156,90 EUR.