Black&Decker BEH550

Vŕtačka Black&Decker BEH550:Vŕtačka Black&Decker BEH550 je dôležitý nástroj na práce doma aj v dielni, ktorý si poradí s vŕtaním do materiálu ako... viac informácií »
Black&Decker BEH550
Vŕtačka Black&Decker BEH550:Vŕtačka Black&Decker BEH550 je dôležitý nástroj na práce doma aj v dielni, ktorý si poradí s vŕtaním do materiálu ako...

Vŕtačka Black&Decker BEH550:Vŕtačka Black&Decker BEH550 je dôležitý nástroj na práce doma aj v dielni, ktorý si poradí s vŕtaním do materiálu ako je kov, murivo, drevo či betón. Príklepová vŕtačka Black&Decker BEH550 sa stane vaším spoľahlivým pomocníkom, s ktorým zvládnete hladké vŕtanie do betónu a muriva, ale aj dreva, kovov, plastov a ďalších materiálov. Srdcom tohto stroja je elektromotor, ktorý je pripravený aj na náročnejšie úlohy. Vzhľadom na slušný príkon 550 W, ktorý bez ťažkostí vie roztočiť bit či vrták až na 2800 ot./min, využijete vŕtačku pri akejkoľvek práci. Kadekomu sa hodí skľučovadlo v priemere až 13 mm. Vďaka drobnejšiemu vyhotoveniu je celková hmotnosť vŕtačky iba nízkych 1,7 kg, takže sa nemusíte obávať únavy ani pri dlhšom používaní. Pri jej výbere by ste nemali zabudnúť na to, že je jednorýchlostná. Významné parametre príklepovej vŕtačky Black&Decker BEH550 Ideálny pomocník do každej domácnosti Príklepová vŕtačka Black&Decker vám uľahčí a urýchli prácu Príkon motora 550 W Možnosť vŕtania do tvrdších materiálov vzhľadom na príklepové funkcie Príjemná hmotnosť 1,7 kg Hmotnostná kategória: ľahký – do 2 kg Príklepová vŕtačka Black&Decker BEH550 je jednorýchlostná Maximálny rozsah skľučovadla sa vyšplhal na 13 mm


Často vyhľadávaný produkt ide kúpiť ešte tu na našich stránkach zaradený v rubrike elektrické. Vyberte si ešte ostatné kúsky v spomínanej kategórii za priaznivú cenu!

Veľa podarený tovar Black&Decker BEH550 od dodávateľa so skvelou povesťou Black - Decker máte možnosť nájsť aktuálne na našej webovej stránke navždy výhodne! V súčasnosti za skvelú cenu 45,90 EUR.