Black&Decker KS501

Priamočiara píla Black&Decker KS501: Každý správny domáci majster si prácu na dome a v záhrade urobí radšej sám a po svojom. Ak patríte do tejto... viac informácií »
Black&Decker KS501
Priamočiara píla Black&Decker KS501: Každý správny domáci majster si prácu na dome a v záhrade urobí radšej sám a po svojom. Ak patríte do tejto...

Priamočiara píla Black&Decker KS501: Každý správny domáci majster si prácu na dome a v záhrade urobí radšej sám a po svojom. Ak patríte do tejto skupiny ľudí a zháňate priamočiaru pílu za rozumné peniaze, navyše s kvalitným logom na chrbte, tento produkt je pripravený práve pre vás. Urobte si s touto pílou radosť a rozšírte si svoj arzenál domáceho majstra.Kľúčové vlastnostiPílový list na pílenie drevaErgonomický dizajnPevné dorazy pre šikmé rezy s uhlami 0 a 45 stupňovZaisťovací spínač pre praktické použitieVybavený je odfuk pilín pre viditeľnosť čiary rezuNízke vibrácieĽahké dekoračné práce, práce domáceho majstra a práce v domácnostiRezanie ľahkých oceľových plechov a kovových rúrokAj po dlhej dobe bez únavyDlhodobé používanie akéhokoľvek pracovného náčinia je spojené s únavou končatín a chrbta. S elimináciou tohto faktu sa spoločnosť Black & Decker vysporiadala tak, že vybavila túto priamočiaru pílu zaisťovacím spínačom, ktorý zaručí praktické používanie. Navyše, píla je opatrená mäkkou rukoväťou. Pre používateľa je takisto plusom ergonomický dizajn píly v kombinácii s nízkymi vibráciami, ktoré vám tak bezpochyby zaručujú komfort po celú dobu práce. Presný rez je v tomto prípade veľmi dôležitý, preto je píla vybavená odfukom pilín, ktorý zaručí lepšiu viditeľnosť čiary rezu.Ľahké dekoračné práce domáceho majstra a práce v domácnosti pre vás už nebudú problém. Píla zvládne základné rezy dreva, oblúkové rezy a základné šikmé rezy v 45° uhle s maximálnou hĺbkou rezu do dreva 65 mm. S týmto výrobkom však nemusíte zostať len pri pílení dreva. Po výmene listu zvládnete aj rezanie kovových trubiek a ľahkých oceľových plechov. V tomto prípade sľubuje výrobca používateľovi rezy do hĺbky až 5 mm. Veľa spokojných zákazníkov nedá na túto značku dopustiť, staňte sa tak aj vy jedným z nich a doplňte si svoje vybavenie domáceho majstra touto nenahraditeľnou pomôckou. 

Tento kvalitný a žiadaný produkt Black&Decker KS501 od skvelého a známeho výrobcu Black - Decker možno nájsť dnes za najnižšiu cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 37,90 EUR.