BOSCH 7 mm GluePen transparentné

Lepiace tyčinky BOSCH 7 mm GluePen transparentné:Praktická náhradná lepiaca tyčinka Bosch GluePen s priemerom 7 mm je vhodná na použitie do rôznych... viac informácií »
BOSCH 7 mm GluePen
Značka: Bosch
5,20 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiace tyčinky BOSCH 7 mm GluePen transparentné:Praktická náhradná lepiaca tyčinka Bosch GluePen s priemerom 7 mm je vhodná na použitie do rôznych...

Lepiace tyčinky BOSCH 7 mm GluePen transparentné:Praktická náhradná lepiaca tyčinka Bosch GluePen s priemerom 7 mm je vhodná na použitie do rôznych lepiacich pištolí na trhu od značiek Black & Decker, Bosch, Bostitch, Bühnen, Metabo, Pattex, Peugeot, Steinel a Uhu. Tyčinka je 150 mm dlhá, transparentná a pri roztavení s ňou hravo zvládnete všetky opravy ako napríklad upevňovanie, montáže, tesnenia a škárovanie.


Veľa obľúbený výrobok je k dispozícii ľahko tu u nás zaradený v rubrike tavné! Pozrite sa na ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky v zľave! Slávny dodávateľ Bosch poskytuje kvalitný tovar . Však to vidíte sami! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás viac skvelých kúskov od značky Bosch. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi obľúbený tovar BOSCH 7 mm GluePen od obľúbeného výrobcu Bosch ľahko môžete nájsť tu a teraz práve za super cenu. Ceny už od 5,20 EUR.