Bosch AdvancedDrill 18 (holé náradie)

Akumulátorový skrutkovač Bosch AdvancedDrill 18 (holé náradie):Akumulátorový skrutkovač s voľbou režimov a dlhou výdržou batérieAkumulátorový... viac informácií »
Bosch AdvancedDrill 18 (holé
Značka: Bosch
92,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akumulátorový skrutkovač Bosch AdvancedDrill 18 (holé náradie):Akumulátorový skrutkovač s voľbou režimov a dlhou výdržou batérieAkumulátorový...

Akumulátorový skrutkovač Bosch AdvancedDrill 18 (holé náradie):Akumulátorový skrutkovač s voľbou režimov a dlhou výdržou batérieAkumulátorový vŕtací skrutkovač Bosch AdvancedDrill 18 je mimoriadne intuitívny a všestranný nástroj, ktorý vám umožní presné a rýchle vŕtanie otvorov či skrutkovanie skrutiek. Smer otáčania je možné meniť pomocou jedného kliknutia vďaka inovatívnemu elektronickému spínaciemu systému s indikátorom LED. Skrutkovač je vybavený spoľahlivým bezuhlíkovým motorom, pomocou ktorého dosahuje krútiaci moment až 36 Nm. Rýchloupínacie skľučovadlo pre nástroje s priemerom do 13 mm zabezpečuje jednoduchú výmenu príslušenstva. Bosch AdvancedDrill 18 disponuje mäkčenou rukoväťou SoftGrip, vďaka ktorej sa skrutkovač drží pohodlne a bezpečne v ruke. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky.Kľúčové vlastnosti aku skrutkovača Bosch AdvancedDrill 18Univerzálny nástroj na vŕtanie alebo skrutkovanie do dreva, plastu a kovuElektronický spínací systém na rýchlu zmenu smeru otáčaniaVymeniteľná magnetická skrutkovacia hlavica a 13 mm skľučovadloVŕtačka Bosch AdvancedDrill má dvojrýchlostnú prevodovkuAutomatická zmena prevodu podľa spôsobu použitia skrutkovačaMäkčená rukoväť SoftGrip zaručuje pohodlnú prácuBosch AdvancedDrill dosahuje krútiaci moment až 36 NmBalenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačkuObsah balenia akumulátorového skrutkovača: Skľučovadlo (13 mm)Skrutkovací bitKartónNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Akumulátorový skrutkovač Bosch AdvancedDrill 18 šetrí energiuVo vnútri akumulátorového skrutkovača Bosch AdvancedDrill 18 sa nachádza moderný čip Syneon, ktorý neustále analyzuje požiadavky na výkon náradia a prispôsobuje podľa nich dodávku elektriny z akumulátora. Vďaka tomu skrutkovač dosahuje vysoký výkon a maximálnu možnú výdrž, a to pri optimálnej spotrebe energie.Akumulátorový systém Power for ALL Skrutkovač Bosch AdvancedDrill 18 patrí do akumulátorovej aliancie Power for ALL od firmy Bosch, takže v prípade potreby je možné zo skrutkovača akumulátor vybrať a vložiť ho do iného kompatibilného prístroja, ktorý práve potrebujete použiť. Aby bola zaistená ešte väčšia flexibilita, akumulátor je možné použiť aj v náradí a strojoch od ďalších partnerov (výrobcov) využívajúcich systém Power for ALL.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!


Tento neodolateľný tovar Bosch AdvancedDrill 18 (holé môžete nájsť okrem iného tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii stavba. Teraz si môžete zaobstarať ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za super cenu. Tento výnimočný výrobca Bosch vás obohatí o kvalitné výrobky. so zárukou. Presvedčte sa!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Bosch AdvancedDrill 18 (holé od skvelej značky Bosch pohodlne zoženiete bezpečne online trvalo výhodne! Momentálne k dispozícii za 92,90 EUR.