BOSCH AdvancedDrill 18V bez aku

Akumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V bez aku:Akumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V je kvalitný a spoľahlivý nástroj nielen na... viac informácií »
BOSCH AdvancedDrill 18V bez
Značka: Bosch
100,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V bez aku:Akumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V je kvalitný a spoľahlivý nástroj nielen na...

Akumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V bez aku:Akumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V je kvalitný a spoľahlivý nástroj nielen na domáce použitie, ktorý poslúži pre presné a rýchle vŕtanie otvorov aj krútenie skrutiek. Skrutkovač disponuje spoľahlivým bezuhlíkovým motorom a maximálnym krútiacim momentom 36 Nm. Výkonný 18V Li-Ion akumulátor patrí do systému Power4All a podporuje použitie aj na ostatných zariadeniach BOSCH Home & Garden. Na jednoduchú výmenu príslušenstva je k dispozícii rýchloupínacie skľučovadlo pre nástroj s priemerom až 13 mm. Vďaka mäkčenej rukoväti SoftGrip sa vám bude s akumulátorovým skrutkovačom dobre pracovať. Toto balenie je dodávané bez akumulátora.Kľúčové vlastnosti akumulátorového skrutkovača BOSCH AdvancedDrill 18VMožnosť skrutkovania a vŕtania do dreva, plastu a kovuMäkčená rukoväť Softgrip umožní pohodlnú prácuKrútiaci moment 36 NmDvojstupňová prevodovka akumulátorového skrutkovača BOSCH AdvancedDrill 18VČip Syneon zaistí optimálnu reguláciu výkonu a využitie energieRýchloupínacie skľučovadlo do 13 mmVýkonný bezuhlíkový motorPraktický indikátor stavu nabitia akumulátoraExcentrický aj uhlový nadstavec QuickSnap na prácu v stiesnených priestorochBalenie je dodávané bez akumulátoraŠpeciálny nadstavec QuickSnapAkumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V disponuje uhlovým a excentrickým nadstavcom QuickSnap, ktorý zaistí jednoduché vŕtania či skrutkovanie aj na ťažko prístupných miestach. Pohodlné a pevné uchopenie aj pri dlhšom používaní akumulátorového skrutkovača BOSCH AdvancedDrill 18V je zaistené mäkčenou rukoväťou Softgrip.Praktická prevodovka skrutkovača BOSCH AdvancedDrill 18VPri práci s akumulátorovým skrutkovačom BOSCH AdvancedDrill 18V oceníte dvojstupňovú prevodovku, ktorá je ideálna napríklad pri voľbe medzi režimom vŕtania a skrutkovania. Jednoduchá výmena príslušenstva je zaistená rýchloupínacím skľučovadlom pre nástroje s maximálnym priemerom 13 mm.Čip Syneon vám umožní pracovať dlhšieVnútri akumulátorového skrutkovača BOSCH AdvancedDrill 18V sa nachádza moderný čip Syneon, ktorý neustále analyzuje požiadavky na výkon a prispôsobuje tak prísun energie z akumulátora. Vďaka tomu sa dosiahne vysoký výkon a maximálna možná výdrž.Akumulátorový systém Power for ALLAkumulátorový skrutkovač BOSCH AdvancedDrill 18V využíva špeciálny akumulátorový systém od firmy BOSCH, takže v prípade potreby možno napr. z vysávača akumulátor vybrať a vložiť ho do prístroja, ktorý práve potrebujete. Aby bola zaistená ešte väčšia flexibilita, akumulátor sedí aj na náradie od partnerov so systémom Power for ALL.

Obľúbený a kvalitný tovar BOSCH AdvancedDrill 18V bez od kvalitnej značky Bosch môžete získať momentálne za mimoriadne nízku cenu. V akcii od 100,90 EUR.