BOSCH Car kit

Príslušenstvo pre tlakové umývačky BOSCH Car kit:Nadstavec pre vysokotlakové umývačky Bosch na čistenie tvrdých povrchov. Priemer nadstavca 280 mm.... viac informácií »
BOSCH Car kit
Značka: Bosch
27,85 EUR
Overiť dostupnosť »
Príslušenstvo pre tlakové umývačky BOSCH Car kit:Nadstavec pre vysokotlakové umývačky Bosch na čistenie tvrdých povrchov. Priemer nadstavca 280 mm....

Príslušenstvo pre tlakové umývačky BOSCH Car kit:Nadstavec pre vysokotlakové umývačky Bosch na čistenie tvrdých povrchov. Priemer nadstavca 280 mm. Príslušenstvo na umývanie auta k vysokotlakovým umývačkám Bosch v podobe uhlovej trysky, umývacej kefy, predlžovacej hadice a utierky. Dĺžka hadice je 6 m a utierka je z mikrovlákna. Bosch Car kit má vysokú kompatibilitu s vysokotlakovými čističmi Bosch. Vyčistite pohodlne auto či bicykel pomocou tejto sady a praktického vysokotlakového čističa od spoločnosti Bosch.Kľúčové vlastnosti Bosch Car kitNapomáha napríklad pri čistení bicyklov alebo áutVysoká kompatibilitaBosch Car Kit ako príslušenstvo k vysokotlakovým umývačkámUhlová tryska, umývacia kefa, predlžovacia hadica a utierkaDĺžka hadice 6 m


Exkluzívny tovar BOSCH Car kit ide zohnať ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii hadice. Vyhľadajte si obľúbené produkty v spomínanej kategórii za rozumné peniaze! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Bosch dodáva svojim zákazníkom top sortiment. za dobré ceny. Ponuka platí do vypredania zásob.

Kvalitný a lacný produkt BOSCH Car kit od obľúbeného výrobcu Bosch je možné získať tu a teraz za výpredajovú cenu! Práve teraz v akcii za 27,85 EUR.