Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional

Rázový uťahovák Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional:Rázová uťahovačka Bosch Professional vám pomôže povoliť zhrdzavené skrutky či maximálne... viac informácií »
Bosch GDS 18 V-EC
Rázový uťahovák Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional:Rázová uťahovačka Bosch Professional vám pomôže povoliť zhrdzavené skrutky či maximálne...

Rázový uťahovák Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional:Rázová uťahovačka Bosch Professional vám pomôže povoliť zhrdzavené skrutky či maximálne dotiahnuť skrutkové spojenie. Ide o úplne neoceniteľný nástroj, ktorý nemôže chýbať v žiadnej dielni. Pracuje s oveľa väčším krútiacim momentom ako klasický elektrický skrutkovač, čo ešte umocňuje jeho účinnosť. Aku rázová uťahovačka môžete používať aj v prípade, kedy nemáte možnosť využiť zásuvku s elektrickým prúdom. Pokiaľ je nabitie akumulátora dostatočné, môžete pokojne odštartovať prácu. Tento typ sa dodáva s nadstavcom na vonkajší štvorhran 1/2. Čo sa týka počtu otáčok, ten je 2400 ot./min. Aby rázový uťahovák dokázal všetko maximálne utiahnuť alebo povoliť, bude pre vás hlavný jeho krútiaci moment. Tento ponúkaný typ sa chváli krútiacim momentom 250 Nm. Hodí sa na prácu na chalupe či záhrade. S hmotnosťou 1,9 kg Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional umožní pracovať aj dlhšiu dobu bez známok únavy končatín. Zásadné parametre rázovej uťahovačky Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional Rázová uťahovačka Bosch Professional je praktickým pomocníkom pri povoľovaní zhrdzavených skrutiek Možnosť uchytenia na vonkajší štvorhran 1/2 Rázový uťahovák aku nepotrebuje byť v blízkosti zásuvky Ak ide o počet otáčok, má zariadenie 2400 ot./min Zariadenie sa chváli krútiacim momentom 250 Nm, ktorý sa hodí domácim majstrom Vďaka hmotnosti 1,9 kg sa vám pri práci len tak ruky neunavia


Žiadaný produkt máte možnosť nakúpiť aktuálne tu u nás zaradený v rubrike stavba. Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii!

Výnimočný tovar Bosch GDS 18 V-EC 250 od dodávateľa kvalitných produktov Bosch Professional jednoducho nájdete teraz navždy výhodne. Práve teraz za cenu 217,90 EUR.