Bosch GDS 18 V-LI HT Professional

Rázový uťahovák Bosch GDS 18 V-LI HT Professional:S vysokým krútiacim momentom a počtom úderov je BOSCH GDS 18 vhodný pre skrutkovanie do kovu a... viac informácií »
Bosch GDS 18 V-LI HT
Rázový uťahovák Bosch GDS 18 V-LI HT Professional:S vysokým krútiacim momentom a počtom úderov je BOSCH GDS 18 vhodný pre skrutkovanie do kovu a...

Rázový uťahovák Bosch GDS 18 V-LI HT Professional:S vysokým krútiacim momentom a počtom úderov je BOSCH GDS 18 vhodný pre skrutkovanie do kovu a betónu. Neustále vás informuje o zostávajúcej energii vďaka praktickému indikátoru stavu nabitia akumulátora. Elektronická ochrana článkov chráni GDS 18 V-LI HT Professional pred preťažením, prehriatím a hlbokým vybitím. Vďaka systému Bosch Power funguje jediný akumulátor pre všetko náradie príslušnej napäťovej triedy. Inovatívne akumulátory COOLPACK zabezpečujú optimálne vyžarovanie tepla, a predlžujú tak životnosť uťahováka Bosch až o 100 %. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia. Kľúčové vlastnosti Bosch GDS 18 V-LI HT ProfessionalUrýchľuje prácu s vŕtaním v kovu a betónuVysoký uťahovací moment 650 NmPraktický indikátor stavu nabitia akumulátora uťahováka GDS 18 V-LI HTPrevádzka na akumulátor (nie je súčasťou dodávky)Celokovová prevodovka a kovový kryt uťahováka Bosch GDS zaručuje vysokú odolnosťJeden z najľahších rázových uťahovákov s vysokým momentom triedy „High-Torque“Technické parametreDržiak nástrojov:Vonkajší štvorhran 1/2 (12,70 mm)Priemer skrutiek:M 12 – M 20Hmotnosť:3,0 kgMax. krútiaci moment:650 NmVoľnobežné otáčky:0 – 1 900/minFrekvencia rázu:0 – 2 100/minNapätie:18 V

Tento lacný tovar Bosch GDS 18 V-LI získate bezstarostne tu na našom webe v populárnej sekcii bosch professional 18 v. Teraz môžete získať skvelé produkty zo spomínanej sekcie za extra cenu. Vedúci výrobca Bosch Professional dlhodobo ponúka prémiové výrobky ! Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Mrknite tiež na ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Bosch Professional. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Nový tovar Bosch GDS 18 V-LI HT pochádzajúce od značky Bosch Professional máte možnosť nakúpiť na našich stránkach za skvelú cenu. V súčasnosti za 532,90 EUR.