BOSCH GHO 6500 Professional

Hoblík BOSCH GHO 6500 Professional:Uľahčite si prácu s drevomPracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? Potom by vám vo vašej dielni nemal... viac informácií »
BOSCH GHO 6500 Professional
Hoblík BOSCH GHO 6500 Professional:Uľahčite si prácu s drevomPracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? Potom by vám vo vašej dielni nemal...

Hoblík BOSCH GHO 6500 Professional:Uľahčite si prácu s drevomPracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? Potom by vám vo vašej dielni nemal chýbať naozaj kvalitný elektrický hoblík od známej a rokmi overenej spoločnosti BOSCH. Poskytuje dostatočný výkon ako pre hobby, tak aj na profesionálne použitie. Vďaka svojej menšej veľkosti a mäkkej rukoväti sa s ním dobre pracuje. Elektrický hoblík BOSCH GHO 6500 s výkonom 650 wattov ponúka maximálnu hĺbku záberu 2,6 mm. Pre odvod hoblín je možné pripojiť prachové vrecko alebo koleno. Užívateľov určite poteší skutočnosť, že hoblík je vybavený aj parkovacou botkou, ktorá bráni poškodeniu povrchu dreva.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! BOSCH GHO 6500 a jeho kľúčové vlastnostiKvalitný elektrický hoblík BOSCHPohodlná aretácia spínača pre ľavákov i pravákov2 kusy nožov HSS, ktoré sa dajú opätovne ostriťRobustná doštička s tromi V drážkamiErgonomická rukoväť pre pohodlné hobľovanieNový dizajn nastavenia hĺbky hobľovaniaOptimalizovaný prúd vzduchu pre odvod pilínObsah balenia:Kľúč na vnútorné šesťhranyBočný dorazKartónový boxOstriace zariadenia nožov HSSNastavovacie mierky noža HSSNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!  

Tento neodolateľný tovar BOSCH GHO 6500 Professional od značky s dlhou tradíciou Bosch Professional máte možnosť nájsť práve teraz u nás skutočne lacno! Vo skvelej akcii za 140,90 EUR.