Bosch GHP 5-65X

Vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X: Kompaktný a rýchly vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X vám umožní účinné upratovanie bez väčšej... viac informácií »
Bosch GHP 5-65X
Vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X: Kompaktný a rýchly vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X vám umožní účinné upratovanie bez väčšej...

Vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X: Kompaktný a rýchly vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X vám umožní účinné upratovanie bez väčšej námahy. Čistenie vozidiel, terás či záhradného nábytku je so 160-barovým čistiacim výkonom veľmi jednoduché. Čistič sa ľahko ovláda aj jednou rukou a vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a možnosti uloženia príslušenstva sa s ním veľmi ľahko manipuluje. Robustné kovové čerpadlo z eloxovaného hliníka s piestom z ušľachtilej ocele zaistí spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť. Kľúčové vlastnosti vysokotlakového čističa Bosch GHP 5-65XVysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65X s výkonom 160 barovKompaktný a mobilný všeumelec na každodenné použitieČerpadlo z eloxovaného hliníka s piestom z ušľachtilej oceleČistič umožňuje variabilnú reguláciu tlaku pre optimálnu flexibilitu Max. tlak: 160 barDĺžka hadice: 10 mPrietok: 520 l/hMax. teplota privádzanej vody: 50 °C

Úplne unikátny kus Bosch GHP 5-65X máte možnosť zohnať teraz tu na stránkach v obľúbenej rubrike truck! Pripravili sme pre vás ešte podobné produkty zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii.

Tento skvelý tovar Bosch GHP 5-65X od spoľahlivého výrobcu Bosch Professional je možné zaobstarať momentálne na webe za outletovú cenu. Na našich stránkach za 528,90 EUR.