BOSCH GHP 5-75 X Professional

Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X Professional: Radi si doprajete len tie najkvalitnejšie produkty? Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X... viac informácií »
BOSCH GHP 5-75 X
Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X Professional: Radi si doprajete len tie najkvalitnejšie produkty? Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X...

Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X Professional: Radi si doprajete len tie najkvalitnejšie produkty? Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X Professional k nim rozhodne patrí. Toto nie je len obyčajný čistič na opláchnutie auta. Je to profesionálny nástroj, ktorý využijete pri tých najnáročnejších prácach, a pritom stále zostáva kompaktný a jednoduchý na ovládanie. Vybavený mosadzným čerpadlom s piestom z ušľachtilej ocele poskytuje vysoký čistiaci výkon a dlhú životnosť. Manipuláciu s vysokotlakovým čističom uľahčuje kovové teleskopické držadlo, veľká gumová kolieska a praktický bubon na hadicu. Očakávajte od neho jednoducho len to najlepšie. Hlavné prednosti vysokotlakového čističa BOSCH GHP 5-75 X ProfessionalProfesionálny čistič na tie najnáročnejšie práceKompaktné vyhotovenie s dlhou životnosťouMosadzné čerpadlo s piestom z ušľachtilej oceleKovové držadlo a veľké gumová kolieskaPraktický bubon na hadicuNastaviteľné násada 3 v 1Vysokotlakový čistič BOSCH GHP 5-75 X Professional má maximálny tlak až 185 barFunkcia samonasávania Efektívny a flexibilný – vysokotlakový čistič BOSCHSo samonasávacím systémom môžete využívať aj vodu z externých zdrojov, nie ste tak ničím obmedzení. Menšiu spotrebu vody a energie vám zaručí funkcia automatického zastavenia motora a čerpadla. Tlak môžete nastavovať plynulo a máte tak vždy kontrolu nad optimálnym tlakom vody pri každej práci. Okrem toho vysokotlakový čistič od BOSCH zvláda pracovať ako vo zvislej polohe, tak vo vodorovnej. Je to na vás.

Výnimočný a žiadaný tovar môžete zohnať teraz tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike elektrické. Mrknite na unikátne produkty v spomínanej kategórii z pohodlia domova! Slávny výrobca Bosch Professional vám predstavuje top tovar ! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. U nás vám ponúkneme viac, máme však aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu Bosch Professional. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený tovar BOSCH GHP 5-75 X s osvedčenou značkou Bosch Professional pohodlne nakúpite na našich stránkach v bezva akcii. Lacno za cenu 798,90 EUR.