Bosch GLI 12V-80 Professional

Svietidlo Bosch GLI 12V-80 Professional:Spoločnosť Bosch prichádza s novým profesionálnym svietidlom Bosch GLI 12V-80 Professional. Svoje využitie nájde... viac informácií »
Bosch GLI 12V-80 Professional
Svietidlo Bosch GLI 12V-80 Professional:Spoločnosť Bosch prichádza s novým profesionálnym svietidlom Bosch GLI 12V-80 Professional. Svoje využitie nájde...

Svietidlo Bosch GLI 12V-80 Professional:Spoločnosť Bosch prichádza s novým profesionálnym svietidlom Bosch GLI 12V-80 Professional. Svoje využitie nájde napríklad v oblasti inštalatérstva či údržby. Svietidlo využíva úsporný systém BOSCH POWER, vďaka ktorému dokáže svietiť veľmi dlhú dobu a nevybíja sa, keď sa nepoužíva. GLI 12V-80 je kompatibilné ako s 12 V, tak aj s 10,8 V Bosch akumulátorom. Hlavnou časťou je LED so svetelným tokom 80 lúmenov, čo znamená slušný výkon. Značka Bosch Heavy Duty istí, že produkt je skutočne kvalitný a robustný.Kľúčové vlastnosti svietidla Bosch GLI 12V-80 ProfessionalNové profesionálne svietidlo od spoločnosti BoschÚsporný systém BOSCH POWERBosch GLI 12V-80 sa nevybíja, keď sa nepoužívaKompatibilné ako s 12 V, tak aj s 10,8 V Bosch akumulátoromLED svietidlo so svetelným tokom 80 lúmenovZnačka Bosch Heavy Duty, skutočná kvalita


Často hľadaný tovar Bosch GLI 12V-80 Professional môžete nakúpiť v pohode tu u nás v známej rubrike stavba! Teraz môžete nájsť zľavnené produkty z tejto obľúbenej sekcie v zľave! Populárny výrobca Bosch Professional dlhodobo ponúka top sortiment. za super ceny! Pozrite so sami! Máme toho viac, preskúmajte u nás ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Bosch Professional. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny kus Bosch GLI 12V-80 Professional od výrobcu s dobrým menom Bosch Professional možno zohnať aktuálne v našej ponuke vo výpredajové akciu. Výhodne teraz u nás za 48,90 EUR.