BOSCH GSB 13 RE Professional

Vŕtačka BOSCH GSB 13 RE Professional:Najkompaktnejšia a najvýkonnejšia príklepová vŕtačka vo svojej triedeBosch GSB 13 RE je špičková príklepová... viac informácií »
BOSCH GSB 13 RE
Vŕtačka BOSCH GSB 13 RE Professional:Najkompaktnejšia a najvýkonnejšia príklepová vŕtačka vo svojej triedeBosch GSB 13 RE je špičková príklepová...

Vŕtačka BOSCH GSB 13 RE Professional:Najkompaktnejšia a najvýkonnejšia príklepová vŕtačka vo svojej triedeBosch GSB 13 RE je špičková príklepová vŕtačka, ktorá by nemala chýbať vo výbave žiadneho majstra alebo profíka. Zaujme predovšetkým svojím precíznym spracovaním a nízkou hmotnosťou, ktorá v kombinácii s mäkkou gumovou tlmiacou vložkou zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť a skvelý komfort aj pri dlhom používaní.Kľúčové vlastnosti príklepovej vŕtačky BOSCH GSB 13 REŠpičková príklepová vŕtačka za priaznivú cenuRobustný a výkonný 600 W motorPočet príklepov 44 800/minKrútiaci moment 10,8 NmNízka hmotnosť a skvelá ovládateľnosťMäkká gumová vložka pre väčší pracovný komfortĽavý/pravý chod, regulácia otáčokRobustné rýchloupínacie skľučovadloHĺbkový dorazPrídavná rukoväťHmotnosť 1,8 kgVariabilné nastavenie rýchlostiPredvoľba otáčokPravý a ľavý chodMäkký úchopBosch GSB 13 RE poskytne mimoriadny pracovný výkonSrdcom vŕtačky Bosch GSB 13 RE je vysoko výkonný elektromotor s príkonom 600 W, ktorý sa len tak pred niečím nezastaví. Bez obáv môžete vŕtať do betónu, kovu, kameňa, dreva a ďalších tvrdých materiálov. Obsluhu vám uľahčí riadenie otáčok pomocou otočného voliča, takže si ich sami prispôsobíte podľa vlastného uváženia.Bosch GSB 13 RE umožní jednoduchú výmenu nástrojovEšte vyšší komfort pri používaní príklepovej vŕtačky Bosch GSB 13 RE ponúka integrovaný spínač trvalého chodu a nechýba ani prepínač ľavého a pravého chodu. Iste oceníte robustné rýchloupínacie skľučovadlo umožňujúce rýchlu výmenu nástrojov s maximálnym priemerom 13 mm.

Neodolateľný tovar BOSCH GSB 13 RE Professional môžete zohnať práve teraz na webe v obľúbenej kategórii elektrické. Teraz si môžete vybrať ostatné kusy zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu! Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od dodávateľa Bosch Professional. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Tento výnimočný výrobca Bosch Professional dodáva svojim zákazníkom prémiové výrobky. za parádne ceny!

Zaujímavý kus BOSCH GSB 13 RE od spoločnosti s popredným postavením na trhu Bosch Professional ľahko získate bezpečne online v akcii. Produkt je v súčasnosti v predaji za 83,90 EUR.