BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava bitov 43 ks

Aku vŕtačka BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava bitov 43 ks: Akuvŕtačka Bosch GSR 18V-50 je výkonný pomocník, ktorý je vŕtačkou aj... viac informácií »
BOSCH GSR 18 V –
Aku vŕtačka BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava bitov 43 ks: Akuvŕtačka Bosch GSR 18V-50 je výkonný pomocník, ktorý je vŕtačkou aj...

Aku vŕtačka BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava bitov 43 ks: Akuvŕtačka Bosch GSR 18V-50 je výkonný pomocník, ktorý je vŕtačkou aj skrutkovačom v jednom. Ak sa potrebujete s náradím dostať do stiesnených priestorov alebo práve nemáte prístup k elektrine, vŕtačka je určite správnou voľbou. Maximálny krútiaci moment akumulátorového skrutkovača BOSCH činí až 50 Nm, takže si poradí aj s náročným vŕtaním do tvrdého dreva či kovu. Vďaka kompaktnej ergonomickej konštrukcii a nízkej hmotnosti je skrutkovač vhodný aj na náročné a dlhé práce. Okrem skrutkovača Bosch je súčasťou dodávky aj sada 43 kusov náradia, dva 18V akumulátory, rýchlonabíjačka a taška na náradie. Kľúčové vlastnosti akumulátorového skrutkovača BOSCH GSR 18V-50Dvojrýchlostný akumulátorový skrutkovač BOSCH na profi využitieKontrola krútiaceho momentu pre maximálnu efektivitu práceJednoduchá manipulácia so skrutkovačom vďaka nízkej hmotnosti 1 200 gPresnosť pri práci a pevný úchop zaistí ergonomická rukoväťSkľučovadlo s rýchlym upínaním a maximálnym rozsahom 13 mmSkrutkovač BOSCH GSR má ukazovateľ stavu nabitia batérieLED osvetlenie pracovného priestoruMožnosť prepínania pravého a ľavého chodu Skrutkovač Bosch GSR 18 V-50 sa ľahko používaAku skrutkovač Bosch GSR 18V-50 disponuje dvomi prevodovými stupňami na reguláciu krútiaceho momentu, čo je nevyhnutné na presné prácu s rôznymi druhmi materiálu. Pri dlhšej práci so skrutkovačom je veľmi dôležitý tiež pohodlný a bezpečný úchop, ktorý zaisťuje ergonomická a mäkká soft grip rukoväť. Pri práci v šere vám pomôže možnosť nasvietenia pracovnej plochy či LED indikátor nabitia batérie. Upínací rozsah skľučovadla, min/max: 1,5/13 mmStupne krútiacich momentov: 20 + 1Napätie akumulátora: 18 VHmotnosť bez akumulátora: 1 kgObsah balenia: 2× akumulátor 18 V, 2.0 Ah1× rýchlonabíjačka GAL 18V-201× sada obsahujúca 43 ks príslušenstva1× taška na náradie

Často hľadaný produkt BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava bitov 43 ks možno získať práve teraz na našom webe v populárnej sekcii 18 v. Získajte parádne kusy zo spomínanej rubriky za najlepšie ceny. Máme toho viac, u nás totiž nájdete viac kvalitných produktov od výrobcu Bosch Professional. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Vehlasný dodávateľ Bosch Professional môže ponúknuť vysoko kvalitný sortiment. za skutočne nízke ceny. Však to vidíte sami.

Úplne unikátny kus BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava pochádzajúce od značky Bosch Professional jednoducho môžete zohnať momentálne za skvelú cenu. Cenovo vychádza na 285,90 EUR.