Bosch i-Boxx 53 set 12

Kufrík na náradie Bosch i-Boxx 53 set 12: Kufor Bosch i-Boxx 53 je určený najmä na bezpečné uloženie a prepravu drobného náradia. Je tu pripravených... viac informácií »
Bosch i-Boxx 53 set
Značka: Bosch
33,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kufrík na náradie Bosch i-Boxx 53 set 12: Kufor Bosch i-Boxx 53 je určený najmä na bezpečné uloženie a prepravu drobného náradia. Je tu pripravených...

Kufrík na náradie Bosch i-Boxx 53 set 12: Kufor Bosch i-Boxx 53 je určený najmä na bezpečné uloženie a prepravu drobného náradia. Je tu pripravených celkom 12 boxov v rôznych farbách a kufor je vyrobený z plastu ABS, ktorý poskytuje náradiu ochranu pred poškodením. Na ľahké prenášanie slúži integrované držadlo a kufrík je možné bezpečne uzavrieť bez rizika náhodného otvorenia. Kľúčové vlastnosti kufra na náradie Bosch i-Boxx 53 s 12 boxmiKufor Bosch i-Boxx 53 s transparentným vekom určený na menšie náradiePoskytuje náradiu ochranu pred poškodenímVyrobený z plastu ABSBezpečné uzatváranie bez rizika náhodného otvoreniaCelkom 12 vnútorných boxov v rôznych farbách aj veľkostiach pre maximálny prehľadHmotnosť:800 gVonkajšie rozmery: 357 × 316 × 53 mm


Výnimočný produkt Bosch i-Boxx 53 set obstaráte ešte u nás umiestnený v sekcii organizéry a kufre. Teraz môžete získať ešte ďalšie kúsky z našej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Náš sortiment je ale široký, samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Bosch. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Obľúbený dodávateľ Bosch pre vás vyrába top sortiment . Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Veľmi obľúbený výrobok Bosch i-Boxx 53 set originál od značky Bosch nájdete teraz v ponuke skutočne lacno. Ponuka od 33,90 EUR.