BOSCH Lepiace tyčinky farebné

Lepiace tyčinky BOSCH Lepiace tyčinky farebné:Kvalitná lepiaca pištoľ Bosch PKP 18 E bude skvelým pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj v akejkoľvek... viac informácií »
BOSCH Lepiace tyčinky farebné
Značka: Bosch
5,20 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiace tyčinky BOSCH Lepiace tyčinky farebné:Kvalitná lepiaca pištoľ Bosch PKP 18 E bude skvelým pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj v akejkoľvek...

Lepiace tyčinky BOSCH Lepiace tyčinky farebné:Kvalitná lepiaca pištoľ Bosch PKP 18 E bude skvelým pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj v akejkoľvek dielni.Lepiace tyčinky BOSCH sú nepostrádateľným doplnkom k lepiacej pištoli BOSCH Gluey. Tyčinky disponujú priemerom 7 mm a dĺžkou 20 mm. Súčasťou balenia je 70 ks tyčiniek v červenom, zelenom, modrom, žltom a čiernom farebnom vyhotovení. Pomocou lepiacich tyčiniek BOSCH a pištole Gluey ľahko a rýchlo zlepíte, pripevníte aj opravíte množstvo materiálov.Kľúčové vlastnosti farebných lepiacich tyčiniek BOSCHKvalitné lepiace tyčinkyKompatibilné s lepiacou pištoľou BOSCH GlueyTyčinky BOSCH s priemerom 7 mmNa lepenie papiera, textilu, plastu, kartónu, dreva, skla aj kožeSúčasťou balenia je 70 ks tyčiniekFarebné vyhotovenie: žlté, červené, zelené, modré a čierneRozmery:20 × 7 mmHmotnosť:50 g

Vynikajúci tovar BOSCH Lepiace tyčinky farebné môžete nájsť práve na našich stránkach v obľúbenej sekcii príslušenstvo. Máme pre vás parádne kusy z našej kategórie za super ceny! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky viac tovaru od dodávateľa Bosch. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny a obľúbený produkt BOSCH Lepiace tyčinky farebné od spoločnosti so skvelým menom Bosch ľahko získate momentálne za mimoriadne nízku cenu! Ponuka už od 5,20 EUR.