BOSCH PBD 40

Stojanová vŕtačka BOSCH PBD 40:BOSCH PBD 40 je inovatívna, vysoko presná a spoľahlivá stolná vŕtačka, ktorá disponuje digitálnym displejom pre... viac informácií »
BOSCH PBD 40
Značka: Bosch
296,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojanová vŕtačka BOSCH PBD 40:BOSCH PBD 40 je inovatívna, vysoko presná a spoľahlivá stolná vŕtačka, ktorá disponuje digitálnym displejom pre...

Stojanová vŕtačka BOSCH PBD 40:BOSCH PBD 40 je inovatívna, vysoko presná a spoľahlivá stolná vŕtačka, ktorá disponuje digitálnym displejom pre dokonalé informácie o rýchlosti otáčok. Pri práci s vŕtačkou oceníte dvojstupňovú prevodovku na zaistenie silného výkonu na prvom stupni a o rýchle otáčky sa postará druhý stupeň. Vďaka zabudovanému laseru je vŕtanie s vŕtačkou BOSCH PBD 40 veľmi presné. Praktické LED osvetlenie sa postará o dokonalú viditeľnosť aj pri zhoršených podmienkach. Celá zostava stolnej vŕtačky BOSCH PBD 40 ponúka dokonalý systém uchytávania obrobkov, takže docielite vždy úplne presný a dokonalý výsledok vŕtania. Kľúčové vlastnosti stolnej vŕtačky BOSCH PBD 40Zobrazenie rýchlosti a hĺbky vŕtania na digitálnom displejiElektronické nastavenie rýchlostiIntegrovaný laser stolnej vŕtačky BOSCH PBD 40Ručné koleso s mäkkým držadlom pre pohodlné nastavenie výškyIntegrované LED osvetlenie vŕtačky BOSCH PBD 40Presné rýchloupínacie skľučovadlo s funkciou blokovaniaRýchloupínacia svorka vŕtačky BOSCH PBD 40 na optimálnu fixáciu guľatých obrobkovDvojrýchlostná prevodovka vŕtačky BOSCH PBD 40Svorka pre presnú prácuVďaka rýchloupínacej svorke je uchytenie obrobkov veľmi silné a bez problémov si poradí aj s oblými tvarmi. Vysokú presnosť práce so stolovou vŕtačkou BOSCH PBD 40 zvyšuje tiež integrovaný laser a pre pohodlné nastavenie výšky je k dispozícii ručné koleso s mäkkým držadlom. Praktické LED osvetlenieStolná vŕtačka BOSCH PBD 40 je vybavená LED osvetlením, ktoré zaistí dokonalú viditeľnosť pri práci v zhoršených svetelných podmienkach. O dokonalú kontrolu rýchlosti otáčok sa stará digitálny displej. Dvojrýchlostná prevodovka sa skvele prispôsobí druhu a rýchlosti práce.

Veľmi žiadaný tovar máte možnosť kúpiť bezstarostne na stránkach umiestnený v sekcii vŕtačky! Teraz môžete získať nové produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu!

Tento zľavnený kus BOSCH PBD 40 od výrobcu s dlhou históriou Bosch získate momentálne na našich stránkach za výhodné peniaze. Ponuka od 296,90 EUR.