Bosch PST 900 PEL

Priamočiara píla Bosch PST 900 PEL:Priamočiara píla BOCH PST 900 PEL ponúka maximálnu presnosť pri práci so všetkými materiálmi. Je určená... viac informácií »
Bosch PST 900 PEL
Značka: Bosch
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Priamočiara píla Bosch PST 900 PEL:Priamočiara píla BOCH PST 900 PEL ponúka maximálnu presnosť pri práci so všetkými materiálmi. Je určená...

Priamočiara píla Bosch PST 900 PEL:Priamočiara píla BOCH PST 900 PEL ponúka maximálnu presnosť pri práci so všetkými materiálmi. Je určená predovšetkým pre domácich majstrov s najvyššími nárokmi – maximálna presnosť v akomkoľvek materiáli vďaka osvedčenej elektronike Bosch s predvoľbou a riadením počtu zdvihov pomocou spínača v rukoväti a integrovaného regulačného kolieska – pre jednoduchý začiatok rezania a prácu podľa druhu materiálu.Vďaka inovatívnej funkcii Bosch CutControl v kombinácii s integrovaným intenzívnym osvetlením PowerLight máte optimálny náhľad na obrobok a môžete jednoducho a spoľahlivo sledovať čiaru rezu.PST 900 PEL má len minimálne vibrácie vďaka tlmeniu vibrácií Bosch „Low Vibration“ s lineárnym vyvážením hmotnosti a ergonomickou rukoväťou s mäkkou gumovou tlmiacou vložkou, ktorá umožňuje maximálnu presnosť a kontrolovanú prácu.Parametre a špecifikácie: Menovitý príkon: 620 WVýstupný výkon: 340 WPočet voľnobežných zdvihov: 500 – 3100 min-1Pätka: OceľHmotnosť: 2,2 kgHĺbka rezu v dreve: 90 mmHĺbka rezu v oceli: 8 mmFunkcie: Bosch SDSNízke vibrácie Bosch „Low Vibration“Elektronika BoschŠtvorstupňový orbitálny pohyb pílového plátku v rezeBosch CutControlIntegrované pracovné osvetleniePredvoľba otáčokNastavenie odfukovania prachuPuzdro na nástrojeRukoväť Softgrip s mäkkou gumovou tlmiacou vložkou

Super kus Bosch PST 900 PEL môžete zohnať práve teraz tu u nás zaradený v rubrike stavba! Teraz môžete nájsť ešte podobné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za najnižšiu cenu!

Tento zľavnený tovar Bosch PST 900 PEL od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Bosch ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za extra cenu! Teraz zaobstaráte len za 99,90 EUR.