BOSCH Truvo

Detektor káblov BOSCH Truvo:Chystáte sa vŕtať otvory do steny na pripevnenie skriniek, poličiek, televízora či reproduktorov a chcete mať istotu, že... viac informácií »
BOSCH Truvo
Značka: Bosch
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Detektor káblov BOSCH Truvo:Chystáte sa vŕtať otvory do steny na pripevnenie skriniek, poličiek, televízora či reproduktorov a chcete mať istotu, že...

Detektor káblov BOSCH Truvo:Chystáte sa vŕtať otvory do steny na pripevnenie skriniek, poličiek, televízora či reproduktorov a chcete mať istotu, že netrafíte kábel či kovovú rúrku? Potom je pre vás univerzálny detektor BOSCH Truvo ideálnou voľbou. Dokáže ľahko a rýchlo zachytiť elektrické vedenie aj kovové predmety v stene. Digitálny detektor BOSCH Truvo disponuje LEDkovou signalizáciou a akustickým výstražným signálom, takže vás bezpečne upozorní na prítomnosť káblov či iných objektov. Pri použití digitálneho detektora BOSCH Truvo oceníte aj jednoduché ovládanie a vďaka automatickej kalibrácii je v priebehu krátkej chvíle pripravený na použitie.Kľúčové vlastnosti digitálneho detektora BOSCH TruvoJednotlačidlové vyhotovenie na jednoduché ovládaniePracovný dosah detektora BOSCH Truvo 7 cmLEDková signalizácia a výstražný tónDetekcia kovových objektov aj káblov pod prúdomMalá hmotnosť 0,15 kgSúčasťou balenia sú 3 AAA batérieAutomatická kalibrácia detektora BOSCH TruvoRýchla detekcia objektovPri práci s detektorom BOSCH Truvo oceníte LEDkovú signalizáciu a výstražný tón, ktoré vás počas krátkej chvíle upozornia na prítomnosť objektov. Vďaka automatickej kalibrácii je detektor okamžite pripravený na použitie a precízne deteguje káble pod prúdom aj kovové objekty.Intuitívne ovládanieDigitálny detektor káblov BOSCH Truvo ponúka jednotlačidlové ovládanie, takže jeho použitie veľmi jednoduché a rýchle. Detektor vyniká malou hmotnosťou 0,15 kg, vďaka čomu je manipulácia s ním veľmi praktická. Detektor BOSCH Truvo pracuje s dosahom 7 cm a je napájaný tromi AAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia.Kvalitný detektor kovových materiálov Bosch Truvo ocenia všetci domáci majstri aj profesionáli.

Neodolateľný produkt BOSCH Truvo od spoľahlivého výrobcu Bosch pohodlne získate práve teraz na našej webovej stránke naozaj lacno. Práve teraz za cenu 39,90 EUR.