BoschGHP 5-65

Vysokotlakový čistič BoschGHP 5-65: Kompaktný a rýchly vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65 vám umožní účinné upratovanie bez väčšej námahy.... viac informácií »
BoschGHP 5-65
Vysokotlakový čistič BoschGHP 5-65: Kompaktný a rýchly vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65 vám umožní účinné upratovanie bez väčšej námahy....

Vysokotlakový čistič BoschGHP 5-65: Kompaktný a rýchly vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65 vám umožní účinné upratovanie bez väčšej námahy. Čistenie vozidiel, terás či záhradného nábytku je so 160-barovým čistiacim výkonom veľmi jednoduché. Čistič sa ľahko ovláda aj jednou rukou a vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a možnosti uloženia príslušenstva sa s ním veľmi ľahko manipuluje. Robustné kovové čerpadlo z eloxovaného hliníka s piestom z ušľachtilej ocele zaistí spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť. Kľúčové vlastnosti vysokotlakového čističa Bosch GHP 5-65Vysokotlakový čistič Bosch GHP 5-65 s výkonom 160 barovKompaktný a mobilný všeumelec na každodenné použitieČerpadlo z eloxovaného hliníka s piestom z ušľachtilej oceleČistič umožňuje variabilnú reguláciu tlaku pre optimálnu flexibilitu Max. tlak: 160 barDĺžka hadice: 8 mPrietok: 520 l/hMax. teplota privádzanej vody: 50 °C


Akčný a v zľave produkt BoschGHP 5-65 nájdete bezstarostne tu na našom webe v obľúbenej kategórii záhradná technika! Teraz môžete kúpiť skvelé kúsky z tejto kateógrie za najlepšie ceny!

Veľa podarený produkt BoschGHP 5-65 od dodávateľa tovaru Bosch Professional je možné kúpiť na našich stránkach vo výhodnej akcii! Produkt je v súčasnosti v predaji za 463,90 EUR.