Cattara BARBECUE 230V

Gril Cattara BARBECUE 230V:Gril Cattara BARBECUE je ideálny na grilovanie veľkého množstva nielen mäsitých pokrmov. Je tvorený robustnou konštrukciou a... viac informácií »
Cattara BARBECUE 230V
Značka: Cattara
155,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Gril Cattara BARBECUE 230V:Gril Cattara BARBECUE je ideálny na grilovanie veľkého množstva nielen mäsitých pokrmov. Je tvorený robustnou konštrukciou a...

Gril Cattara BARBECUE 230V:Gril Cattara BARBECUE je ideálny na grilovanie veľkého množstva nielen mäsitých pokrmov. Je tvorený robustnou konštrukciou a doplnený výkonným motorom na otáčanie pokrmov. Ten je ľavo aj pravotočivý a smer sa mení pri každom vypnutí a následnom zapnutí motora. Na vidlicu pritom môžete naložiť až 8 kg pokrmov. Rýchlosť 2 otáčky za minútu potom zaistí dokonale rovnomerné prepečenie vašich pokrmov. Pre tepelnú prípravu mäsa aj zeleniny je gril na drevené uhlie vybavený 2-dielnym oceľovým roštom.Kľúčové vlastnosti grilu Cattara BARBECUEGril na drevené uhlieVhodný na grilovanie veľkého množstva pokrmovTvorený robustnou oceľovou konštrukciouS výkonným motorom na otáčanie pokrmovMožnosť jednoduchej zmeny smeru otáčaniaVidlica s motorom určená na 8 kg potravínDokonale rovnomerné prepečenie pokrmov2-dielny oceľový rošt na tepelnú prípravu mäsa aj zeleninyMasívne bočné otvory pre optimálne prúdenie vzduchuKovové nohy zabezpečujúce vysokú stabilituČiernyPre dokonale prepečené kura, steaky aj grilovanú zeleninuO optimálne prúdenie vzduchu pri grilovaní sa postarajú masívne bočné otvory, ktoré sú umiestnené v spodnej časti grilu. Vysokú stabilitu grilu pritom zaisťujú kovové nohy. Konštrukcia grilu, ktorá je vyrobená z ocele, je potom opatrená odolnou farbou. Pomocou grilu Cattara BARBECUE pripravíte dokonale prepečené kura, steaky aj grilovanú zeleninu pre vašu rodinu aj priateľov.Rozmery roštu:56 cm × 30 cmRozmery grilu:85 cm × 65 cm × 34 cmHmotnosť:9,8 kg

Zľavnený kus Cattara BARBECUE 230V môžete dostať v pohode tu na našom webe zaradený v kategórii záhradné! Nájdite si ešte ďalšie kúsky zo spomínanej rubriky za rozumné peniaze. U nás ponúkame viac, mrknite tiež na viac kúskov od značky Cattara. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Vysokokvalitný produkt Cattara BARBECUE 230V od výrobcu s dobrým menom Cattara ide zaobstarať práve teraz u nás extra so zľavou. Výhodná ponuka za skvelú cenu 155,90 EUR.