Cattara PEAR nabíjací + lapač hmyzu

Lapač hmyzu Cattara PEAR nabíjací + lapač hmyzu: Lampička s elektronickým lapačom hmyzu Cattaro PEAR je ideálnym pomocníkom do domácnosti, na chatu i... viac informácií »
Cattara PEAR nabíjací +
Značka: Cattara
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lapač hmyzu Cattara PEAR nabíjací + lapač hmyzu: Lampička s elektronickým lapačom hmyzu Cattaro PEAR je ideálnym pomocníkom do domácnosti, na chatu i...

Lapač hmyzu Cattara PEAR nabíjací + lapač hmyzu: Lampička s elektronickým lapačom hmyzu Cattaro PEAR je ideálnym pomocníkom do domácnosti, na chatu i do kempu. Využíva svetlo s ultra fialovými lúčmi, ktorými účinne láka lietavý hmyz, ako sú muchy, mory, mole aj komáre. Hmyz je po kontakte s kovovou sieťou pod vysokým napätím zničený elektrickým prúdom. Lapač na hubenie nevyužíva žiadne chemické látky, pracuje bez znečistenia a zápachu. Jeho ovládanie je riešené dvoma tlačidlami, pomocou ktorých zvolíte režim svietenia, lapača alebo oboch týchto funkcií súčasne. Prístroj pritom môžete postaviť na stôl alebo zavesiť za výklopný háčik. Cattaro PEAR   vás tak spoľahlivo zbaví obťažujúceho hmyzu.  Kľúčové vlastnosti Cattaro PEAR nabíjací + lapače hmyzuLampička s elektronickým lapačom hmyzuIdeálne na použitie v domácnosti, na chate aj v kempeVyužíva svetlo s ultra fialovými lúčmiLáka lietavý hmyz, ako sú muchy, mory, mole i komáreHmyz je po kontakte s kovovou sieťou zahubeníCattaro PEAR sa ľahko ovláda dvoma tlačidlami Prístroj je možné postaviť na stôl alebo zavesiť za výklopný háčikBielo-zelené Rozmery:14,5 × 9 × 9 cm Hmotnosť:230 g

Tento zľavnený kus Cattara PEAR nabíjací + lapač hmyzu zoženiete už dnes tu na našom webe umiestnený v kategórii lapače hmyzu! Teraz môžete nájsť skvelé kúsky zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii! Dodávateľ Cattara pre vás vyrába špičkový tovar. za prekvapivo výhodné ceny. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Tento zľavnený produkt Cattara PEAR nabíjací + lapač od spoločnosti so skvelým menom Cattara jednoducho získate momentálne za parádnu cenu. Teraz získate od 21,90 EUR.