CEL-TEC HL170 COB Motion

Svietidlo CEL-TEC HL170 COB Motion:Univerzálna čelovka CEL-TEC HL170 COB Motion na univerzálne použitiePotrebujte večer posvietiť na cestu lesom alebo... viac informácií »
CEL-TEC HL170 COB Motion
Značka: CEL-TEC
15,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Svietidlo CEL-TEC HL170 COB Motion:Univerzálna čelovka CEL-TEC HL170 COB Motion na univerzálne použitiePotrebujte večer posvietiť na cestu lesom alebo...

Svietidlo CEL-TEC HL170 COB Motion:Univerzálna čelovka CEL-TEC HL170 COB Motion na univerzálne použitiePotrebujte večer posvietiť na cestu lesom alebo využijete výkonné svietidlo v rámci rôznych pracovných činností? V tom prípade môžete úplne bez obáv zvoliť nabíjaciu čelovku CEL-TEC HL170 COB Motion. Vďaka svojmu vyhotoveniu je úplne univerzálna, pretože stavia na variabilnej možnosti upevnenia.Svetelný zdroj so senzorom pohybuČelovka CEL-TEC HL170 COB Motion je vybavená svetelným zdrojom COB LED (170 lm), ktorá nájde uplatnenie v situáciách, keď nie je potrebný čo najdlhší dosvit, ale naopak, rovnomerne osvietiť väčšiu bezprostrednú plochu, napríklad pracovný stôl a pod. Okrem číreho svetla dokáže COD LED svietiť aj na červeno. Svetlo je možné okrem tlačidla aktivovať mávnutím ruky. Kľúčové vlastnosti čelovky CEL-TEC HL170 COB MotionCOB LED svietidlo s výkonom 170 lm500 mAh, 3,7 V typ: Li-Ion s ochranou proti prebitiu a hlbokému podbitiuZapnutie/vypnutie mávnutím rukyDĺžka svietenia 2 až 24 hodín podľa zvoleného režimuStupeň krytia IPX6Hmotnosť 46 g vrátane batérieObsah balenia: spona na opasok alebo šilt, popruh na hlavu, nabíjací kábel, manuálOdolné vyhotovenie čelovky CEL-TEC HL170 COB MotionLED čelovka CEL-TEC HL170 COB Motion disponuje robustným vypracovaním, vďaka čomu odolá pádu z výšky až 1 meter. Navyše spĺňa štandard IPX6, takže prečká aj nečakanú dažďovú prehánku. Vďaka tomu môžete čelovku používať aj v nepriaznivom počasí alebo počas outdoorových aktivít. Čelovka s multifunkčným využitímNa telo svietidla CEL-TEC HL170 COB Motion možno pripnúť sponu a opasok alebo šilt, ktorá umožní ľahké pripevnenie k odevu, batohu a pod. Súčasťou balenia je aj držiak s popruhom, vďaka ktorému je možné svietidlo okamžite premeniť na čelovku. LED typu COBNabíjacia čelovka CEL-TEC HL170 COB Motion vás v praxi poteší svojím výkonom. Použitý COB LED reflektor totiž osvieti priestor do vzdialenosti až 11 metrov. Okrem číreho svetla dokáže COB LED svietiť aj na červeno, čo využijete napríklad pri kempovaní, čítaní v mapách alebo núdzových situáciách. 

Najpredávanejší výrobok CEL-TEC HL170 COB Motion od značky so zárukou kvality CEL-TEC ide zaobstarať na našich stránkach výhodne! Výhodne za 15,90 EUR.