CELLFAST kolík sádzací ERGO PH

Kolík CELLFAST kolík sádzací ERGO PH: Kolík na sadenie CELLFAST ERGO umožní ľahkú výsadbu semien, cibuliek i jemných sadeníc hlbšie do pôdy. ... viac informácií »
CELLFAST kolík sádzací ERGO
Značka: CELLFAST
9,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kolík CELLFAST kolík sádzací ERGO PH: Kolík na sadenie CELLFAST ERGO umožní ľahkú výsadbu semien, cibuliek i jemných sadeníc hlbšie do pôdy. ...

Kolík CELLFAST kolík sádzací ERGO PH: Kolík na sadenie CELLFAST ERGO umožní ľahkú výsadbu semien, cibuliek i jemných sadeníc hlbšie do pôdy.  Vyrobený je z veľmi kvalitného plastu a vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa s ním pohodlne pracuje. Jeho použitie je navyše dokonale jednoduché a aj údržba je nenáročná. Sádzací kolík CELLFAST ERGO vám skvele padne do ruky a práca v záhrade tak bude skutočne komfortné.  Kľúčové vlastnosti sádzacieho kolíka CELLFAST ERGO PHSádzací kolík s moderným dizajnomUmožní ľahkú výsadbu semien, cibuliek i jemných sadenícVyrobený z veľmi kvalitného plastuVďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa s ním pohodlne pracujePoužitie kolíka CELLFAST ERGO je dokonale jednoduchéFarebné vyhotovenie: modro-čierne

Tento obľúbený produkt môžete zaobstarať teraz na stránkach v sekcii záhrada. Vyberte si ešte ostatné produkty v spomínanej kategórii z pohodlia domova.

Veľmi obľúbený tovar CELLFAST kolík sádzací ERGO od výrobcu so skvelou povesťou CELLFAST ľahko nájdete dnes za mimoriadne nízku cenu. Cenovo vychádza na 9,90 EUR.