CEYS americká 50 m × 50 mm

Lepiaca páska CEYS americká 50 m × 50 mm:Americká lepiaca páska Ceys je viacúčelová a veľmi spoľahlivá. Táto páska je vysoko odolná a možno ju... viac informácií »
CEYS americká 50 m
Značka: Ceys
10,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska CEYS americká 50 m × 50 mm:Americká lepiaca páska Ceys je viacúčelová a veľmi spoľahlivá. Táto páska je vysoko odolná a možno ju...

Lepiaca páska CEYS americká 50 m × 50 mm:Americká lepiaca páska Ceys je viacúčelová a veľmi spoľahlivá. Táto páska je vysoko odolná a možno ju využiť pri širokej škále úkonov: opravovanie, utesňovanie, pripevňovanie, izolovanie a veľa ďalšieho. Auto, markíza, vlnité potrubia, kanalizácia? Poradí si so všetkým. Jej výhodou je, že je priľnavá k akémukoľvek materiálu, ktorý nemusí byť ani dokonale rovný. Je tiež 100 % vodotesná a vzduchotesná a k tomu aj odstrániteľná. Pre každého domáceho majstra či opravára je tak americká páska nevyhnutnosťou! Nikdy neviete, kedy sa vám bude hodiť do ruky.Kľúčové vlastnosti lepiacej pásky Ceys Americká 50 m × 50 mmLepiaca páska Ceys Americká je vhodná na najrôznejšie práceJe skvele priľnavá a k tomu aj odstrániteľná tak, aby za sebou nič nezanechalaDokáže sa priľnúť k akémukoľvek materiáluAmerická páska je navyše aj úplne vodotesná a vzduchotesnáSpôsob použitia1. Lepte na suchý a čistý povrch zbavený prachu alebo mastnoty.2. Ručne odtrhnite alebo nožnicami odstrihnite požadovanú dĺžku pásky.3. Prilepte. Aplikačná teplota od 0 °C do +50 °C.Materiály:Na akýkoľvek materiál. Viacúčelová: domácnosť, záhrada, šport, auto.


Veľmi obľúbený produkt CEYS americká 50 m × 50 mm máte možnosť nájsť práve teraz tu na našich stránkach v známej sekcii duct tape. Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za skvelú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Samozrejme, máme v ponuke viac produktov od výrobcu Ceys. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt CEYS americká 50 m od obľúbeného výrobcu Ceys jednoducho získate zrovna za výpredajovú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 10,90 EUR.