CHEMSTR Bandáž na opravu potrubia 1,8 m

Bandáž CHEMSTR Bandáž na opravu potrubia 1,8 m:Oprava pomocou CHEMSTR Bandáž na opravy potrubia je rýchla, jednoduchá a efektívna. Produkt odoláva aj... viac informácií »
CHEMSTR Bandáž na opravu potrubia
Značka: CHEMSTR
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Bandáž CHEMSTR Bandáž na opravu potrubia 1,8 m:Oprava pomocou CHEMSTR Bandáž na opravy potrubia je rýchla, jednoduchá a efektívna. Produkt odoláva aj...

Bandáž CHEMSTR Bandáž na opravu potrubia 1,8 m:Oprava pomocou CHEMSTR Bandáž na opravy potrubia je rýchla, jednoduchá a efektívna. Produkt odoláva aj zvýšenej záťaži – konkrétne napríklad olejom. V prípade aplikácie na mastný povrch, je nutné povrch najskôr dôkladne očistiť – napr. pomocou CHEMSTR Čistič Špeciál.Návod na použitie bandáže: Nasaďte si rukavice. Vyberte bandáž z obalu, namočte ju do vody a niekoľkokrát ju stlačte. Omotajte bandáž okolo poškodeného potrubia a nechajte tuhnúť. Pre lepší vzhľad aj funkciu je vhodné počas tuhnutia bandáž opakovane stlačiť, prípadne pretrieť vodou.

Tento akčný kus CHEMSTR Bandáž na opravu od nášho popredného výrobcu CHEMSTR ľahko môžete nájsť v súčasnosti naozaj výhodne. Ponuka už od 27,90 EUR.