Click and Grow Hlávkový šalát

Sadenice Click and Grow Hlávkový šalát:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovanie ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmú uniknúť... viac informácií »
Click and Grow Hlávkový
Značka: ClickAndGrow
12,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sadenice Click and Grow Hlávkový šalát:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovanie ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmú uniknúť...

Sadenice Click and Grow Hlávkový šalát:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovanie ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmú uniknúť geniálny systém Click and Grow Smart Garden. Náhradná kazeta so semienkami pre pestovanie v Click and Grow črepníku obsahuje 3 kapsule hlávkového šalátu. Používa sa v studenej kuchyni na prípravu šalátov. Hlávkový šalát je bohatý na vitamíny A, K a antioxidanty. Je výborný pri diéte pre nízky obsah tukov a kalórií. Hlávkový šalát má protizápalové účinky, pomáha pri nespavosti a znižuje hladinu cholesterolu.Kľúčové vlastnosti sadeníc Click and Grow hlávkového šalátu3 náhradné kazety so semienkami hlávkového šalátuJedinečný systém domáceho pestovania Click and GrowSMART inteligentná pôda je inšpirovaná technológiami NASANeobsahuje GMO, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné škodlivé látkyPestovanie doma na kuchynskej linke bez skúseností a bez námahyJednoduché použitie – stačí vložiť kazetu do Click and Grow črepníka, pridať vodu a zapojiť do zásuvkyDomáce záhradka Click and GrowUnikátny systém domáceho pestovanie v črepníku Click and Grow vás bude zaručene baviť. Rastliny neobsahujú žiadne nežiaduce látky, ako sú geneticky modifikované organizmy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné nezdravé prímesi. Pri jednotlivých rastlín sa doba klíčenia pohybuje medzi 1 – 2 týždne, k plnému vzrastu dôjde za 1 – 2 mesiace a ich priemerná životnosť je 2 – 4 mesiace. Ovocie, zeleninu či bylinky si doma vypestujete v podstate bez námahy a skúseností! Za všetko môže múdra pôdaKazetu so semienkami jednoducho vložíte do Click and Grow črepníka a už len čakáte na úrodu. SMART inteligentný pôda je inšpirovaná technológiami NASA. Vytvára ideálne prostredie, ktoré rastliny potrebujú pre svoj rast. V súlade so životným cyklom rastliny uvoľňuje živiny, udržiava vyvážené pH pôdy a pomocou malých kapsúl kyslíka zaisťuje rastline dostatok voľného priestoru a živín, aj keď je pôda mokrá.

Veľmi žiadaný tovar Click and Grow Hlávkový máte možnosť nakúpiť bez ťažkostí u nás umiestnený v sekcii inteligentné kvetináče. Máme pre vás nové kúsky v spomínanej rubrike ľahko online!

Často hľadaný produkt Click and Grow Hlávkový od našej známej značky ClickAndGrow jednoducho môžete zaobstarať online za priaznivú cenu. Práve možno objednať len za 12,90 EUR.