Click And Grow Paradajka mini

Sadenice Click And Grow Paradajka mini:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovania ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmie uniknúť... viac informácií »
Click And Grow Paradajka
Značka: ClickAndGrow
12,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sadenice Click And Grow Paradajka mini:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovania ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmie uniknúť...

Sadenice Click And Grow Paradajka mini:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovania ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmie uniknúť geniálny systém Click and Grow Smart Garden. Náhradná kazeta so semienkami pre pestovanie v Click and Grow kvetináči obsahuje 3 kapsule s lahodnými paradajkami mini. Užite si ich dokonalú chuť a pozitívne účinky, ktoré majú na vaše zdravie. Paradajky sú bohatým zdrojom vlákniny, vitamínov a lykopénov – to sú antioxidanty, ktoré znižujú riziko vzniku niektorých chorôb. Domáce čerstvo vypestované paradajky si vychutnáte napríklad v šalátoch, koktailoch alebo v sendvičoch a navyše ešte prospejete svojmu zdraviu. Kľúčové vlastnosti sadeníc Click and Grow mini paradajky3 náhradné kazety so semienkami paradajok miniUnikátny systém domáceho pestovania Click and GrowSMART inteligentná pôda je inšpirovaná technológiami NASANeobsahuje GMO, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné škodlivé látkyPestovanie doma na kuchynskej linke bez skúseností a bez námahyJednoduché použitie – stačí vložiť kazetu do Click and Grow kvetináča, pridať vodu a zapojiť do zásuvkyDomáca záhradka Click and GrowUnikátny systém domáceho pestovania v črepníku Click and Grow vás bude zaručene tešiť. Rastliny neobsahujú žiadne nežiaduce látky, ako sú geneticky modifikované organizmy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné nezdravé prímesi. Pri jednotlivých rastlinách sa doba klíčenia pohybuje medzi 1 – 2 týždňami, k plnému vzrastu dôjde za 1 – 2 mesiace a ich priemerná životnosť je 2 – 4 mesiace. Ovocie, zeleninu či bylinky si doma vypestujete v podstate bez námahy a skúseností! Za všetko môže múdra pôdaKazetu so semienkami jednoducho vložíte do Click and Grow kvetináča a už len čakáte na úrodu. SMART inteligentná pôda je inšpirovaná technológiami NASA. Vytvára ideálne prostredie, ktoré rastliny potrebujú pre svoj rast. V súlade so životným cyklom rastliny uvoľňuje živiny, udržiava vyvážené pH pôdy a pomocou malých kapsúl kyslíka zaisťuje rastline dostatok voľného priestoru a živín, aj keď je pôda mokrá.

Unikátny produkt Click And Grow Paradajka od výrobcu s dlhou históriou ClickAndGrow jednoducho zaobstaráte online až neuveriteľne lacno. Momentálne v akcii za 12,90 EUR.