Click and Grow Rímsky šalát

Sadenice Click and Grow Rímsky šalát:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovanie ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmí uniknúť... viac informácií »
Click and Grow Rímsky
Značka: ClickAndGrow
12,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sadenice Click and Grow Rímsky šalát:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovanie ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmí uniknúť...

Sadenice Click and Grow Rímsky šalát:Prepadli ste kúzlu domáceho pestovanie ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmí uniknúť geniálny systém Click and Grow Smart Garden. Náhradná kazeta so semienkami pre pestovanie v Click and Grow črepníku obsahuje 3 kapsule rímskeho šalátu. Rímsky šalát je odrodou kapusty alebo ľadového šalátu. Používa sa v studenej kuchyni na prípravu šalátov a obľúbených tortill a wrapov. Rímsky šalát je bohatý na vitamíny B, C, karotén a obsahuje železo. Priaznivo pôsobí na trávenie a uvoľňuje kŕče. Kľúčové vlastnosti sadeníc Click and Grow rímskeho šalátu3 náhradné kazety so semienkami rímskeho šalátuJedinečný systém domáceho pestovania Click and GrowSMART inteligentný pôda je inšpirovaná technológiami NASANeobsahuje GMO, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné škodlivé látkyPestovanie doma na kuchynskej linke bez skúseností a bez námahyJednoduché použitie – stačí vložiť kazetu do Click and Grow črepníka, pridať vodu a zapojiť do zásuvkyDomáce záhradka Click and GrowUnikátny systém domáceho pestovanie v črepníku Click and Grow vás bude zaručene baviť. Rastliny neobsahujú žiadne nežiaduce látky, ako sú geneticky modifikované organizmy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné nezdravé prímesi. Pri jednotlivých rastlín sa doba klíčenia pohybuje medzi 1 – 2 týždne, k plnému vzrastu dôjde za 1 – 2 mesiace a ich priemerná životnosť je 2 – 4 mesiace. Ovocie, zeleninu či bylinky si doma vypestujete v podstate bez námahy a skúseností! Za všetko môže múdra pôdaKazetu so semienkami jednoducho vložíte do Click and Grow črepníka a už len čakáte na úrodu. SMART inteligentná pôda je inšpirovaná technológiami NASA. Vytvára ideálne prostredie, ktoré rastliny potrebujú pre svoj rast. V súlade so životným cyklom rastliny uvoľňuje živiny, udržiava vyvážené pH pôdy a pomocou malých kapsúl kyslíka zaisťuje rastline dostatok voľného priestoru a živín, aj keď je pôda mokrá.

Kvalitný a obľúbený tovar môžete získať teraz na webe v sekcii smarthome. Nájdite si ostatné kúsky z tejto sekcie za rozumné peniaze! Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac. U nás totiž nájdete viac skvelých kúskov od značky ClickAndGrow. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Click and Grow Rímsky od kvalitného výrobcu ClickAndGrow ľahko môžete nájsť online za dobrú cenu! Ponuky už od 12,90 EUR.