COMPASS Držiak lyží na stenu, na 1 pár

Nástenný držiak COMPASS Držiak lyží na stenu, na 1 pár:Elegantný a praktický držiak lyží a palíc na stenu Compass. Celokovový držiak je tvorený... viac informácií »
COMPASS Držiak lyží na stenu
Značka: Compass
9,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenný držiak COMPASS Držiak lyží na stenu, na 1 pár:Elegantný a praktický držiak lyží a palíc na stenu Compass. Celokovový držiak je tvorený...

Nástenný držiak COMPASS Držiak lyží na stenu, na 1 pár:Elegantný a praktický držiak lyží a palíc na stenu Compass. Celokovový držiak je tvorený pevnou základňou, ktorá sa prichytáva na stenu pomocou skrutiek a pogumovanými hákmi na uskladnenie 1 páru lyží a palíc. Precízne vyhotovenie a vysoká mechanická odolnosť sú zárukou dlhej životnosti.Kľúčové vlastnosti držiaka lyží na stenu COMPASSPraktický držiak lyží a palíc s prichytením do stenyCelokovový držiak s pogumovanými hákmi sú zárukou vysokej ochrany lyžíUrčené na 1 pár lyží vrátane paličiek s nosnosťou 10 kgRozmery:11 × 11 × 12 cm


Kvalitný a obľúbený kus COMPASS Držiak lyží na stenu, na 1 pár ide nakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii dielňa, stavba a záhrada! Vyhľadajte si akčné produkty z tejto populárnej kategórie v zľave! Tento výnimočný výrobca Compass ponúka kvalitné výrobky .

Výnimočný tovar COMPASS Držiak lyží na stenu, od populárnej značky Compass pohodlne získate u nás právě naozaj lacno! Vo skvelej akcii za 9,79 EUR.