Den Braven Power Kleber

Lepidlo Den Braven Power Kleber: Hľadáte kvalitné a univerzálne montážne lepidlo pre vašu domácnosť či stavbu? Lepidlá značky Den Braven sú tou... viac informácií »
Den Braven Power Kleber
Značka: Den Braven
8,80 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo Den Braven Power Kleber: Hľadáte kvalitné a univerzálne montážne lepidlo pre vašu domácnosť či stavbu? Lepidlá značky Den Braven sú tou...

Lepidlo Den Braven Power Kleber: Hľadáte kvalitné a univerzálne montážne lepidlo pre vašu domácnosť či stavbu? Lepidlá značky Den Braven sú tou správnou voľbou.Lepidlo sa pýši extrémnou priľnavosťou podľa normy STN EN 204. Odolá vode, bežným chemikáliám a po vytvrdnutí ho možno brúsiť či pretierať farbou. Je vyrobené z polyuretánu, bez obsahu rozpúšťadiel a je vysoko zápalné. Kľúčové vlastnosti lepidla Den Braven Power Kleber 300 mlMontážne lepidlo Den BravenPonúka možnosť univerzálneho použitiaJe extrémne priľnavé podľa normy STN EN 204Odolá vode, bežným chemikáliámPo vytvrdnutí ho možno brúsiť či pretierať farbouLepidlo Den Braven je vyrobené z polyuretánuNeobsahuje rozpúšťadloJe veľmi zápalné

Tento zľavnený produkt Den Braven Power Kleber možno zohnať bezprostredne tu na našom webe v populárnej sekcii lepidlá. Vyberte si ostatné produkty z našej rubriky ľahko online!

Tento zľavnený tovar Den Braven Power Kleber od spoločnosti s popredným postavením na trhu Den Braven je možné nakúpiť tady teraz za extra cenu! Kúpiť teraz za 8,80 EUR.