DeWALT DCM562P1-QW

Fukár na lístie DeWALT DCM562P1-QW: Záhradný akumulátorový fúkač na lístie DeWALT DCM562P1-QW ocenia domáci používatelia hľadajúci variabilný... viac informácií »
DeWALT DCM562P1-QW
Značka: Dewalt
221,86 EUR
Overiť dostupnosť »
Fukár na lístie DeWALT DCM562P1-QW: Záhradný akumulátorový fúkač na lístie DeWALT DCM562P1-QW ocenia domáci používatelia hľadajúci variabilný...

Fukár na lístie DeWALT DCM562P1-QW: Záhradný akumulátorový fúkač na lístie DeWALT DCM562P1-QW ocenia domáci používatelia hľadajúci variabilný nástroj na upratovanie vašej záhrady či priestranstva pred vaším domom. Bezuhlíkový motor vyniká skvelým výkonom a rýchlosťou fúkania až 144 km/hod. Li-Ion batéria s kapacitou 5 Ah zaistí dostatočný dosah na jedno nabitie a komfortná ergonomická rukoväť pohodlnú prácu. K dispozícii je možnosť aretácie požadovanej rýchlosti a spúšťacie tlačidlo s regulátorom výkonu. Kľúčové vlastnosti vyfukovača na lístie DeWALT DCM562P1-QWAkumulátorový fúkač na lístie DeWALT DCM562P1-QW s vysokým výkonom fúkaniaVhodné na upratovanie záhrady, chodníkov a iných priestranstievKompaktný dizajn s komfortnou ergonomickou rukoväťouNapájacie napätie:18 VKapacita batérie:5 AhDoba nabíjania:75 minRýchlosť prúdiaceho vzduchu:144 km/hodHmotnosť:3,2 kg


Vynikajúci produkt máte možnosť nájsť aktuálne tu u nás v obľúbenej kategórii záhradná technika! Teraz kúpite ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za extra cenu! Nebojte, máme toho viac, mrknite tiež na viac produktov od značky Dewalt. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt DeWALT DCM562P1-QW od dodávateľa so skvelou povesťou Dewalt máte možnosť nájsť v našej aktuálnej ponuke za výhodné peniaze! Teraz možno objednať len za 221,86 EUR.