Diaľkový ovládač na pohon brán IN

Diaľkové ovládanie Diaľkový ovládač na pohon brán IN:Stratil sa vám ovládač na pohon brány? Problém ľahko vyrieši diaľkový ovládač IN,... viac informácií »
Diaľkový ovládač na pohon brán
Značka: IN
14,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Diaľkové ovládanie Diaľkový ovládač na pohon brán IN:Stratil sa vám ovládač na pohon brány? Problém ľahko vyrieši diaľkový ovládač IN,...

Diaľkové ovládanie Diaľkový ovládač na pohon brán IN:Stratil sa vám ovládač na pohon brány? Problém ľahko vyrieši diaľkový ovládač IN, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre modely SW a SL. Plne nahradí pôvodný ovládač pre modely SW 300 a AR 250. Ovládač IN obsahuje 4 tlačidlá na manipuláciu a šnúrka na pripevnenie, napríklad ku kľúčom.Kľúčové vlastnosti diaľkového ovládača IN na pohon brányDiaľkový ovládač IN plne nahradí pôvodný ovládač pohonu brányOvládač bol navrhnutý pre modely SW a SLŠnúrka na pripevnenie zabráni strate ovládača IN 

Kvalitný produkt ide nakúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike smart. Získajte úplne nové produkty z tejto známej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Vedúci dodávateľ IN vyrába vysoko kvalitný tovar za parádnu cenu. Môžete sa presvedčiť sami. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Mrknite tiež na viac osvedčených výrobkov značky IN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Zaujímavý produkt Diaľkový ovládač na pohon od skvelej a známej značky IN zoženiete v našej ponuke lacno. Aktuálne v akcii za 14,90 EUR.