dobar Regál na kvety so 7 policami, prírodný

So 7 odkladacími plochami Priestor na dekoratívne usporiadanie kvetov a rastlín Odolný voči poveternostným vplyvom, s priehľadnou impregnáciou –... viac informácií »
dobar Regál na kvety so 7 policami
Značka: dobar
46,99 EUR59,99 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
So 7 odkladacími plochami Priestor na dekoratívne usporiadanie kvetov a rastlín Odolný voči poveternostným vplyvom, s priehľadnou impregnáciou –...

So 7 odkladacími plochami Priestor na dekoratívne usporiadanie kvetov a rastlín Odolný voči poveternostným vplyvom, s priehľadnou impregnáciou – garancia dlhej životnosti Možnosť natrieť ľubovoľným náterom Prívetivý rustikálny vzhľad Drevo s certifikátom FSC ® Materiál Borovicové drevo, plastová fólia Rozmery cca 97 x 31 x 87 cm Hmotnosť cca 9 kg . Priestor na dekoratívne usporiadanie kvetov a rastlín
Tento unikátny produkt je k dispozícii priamo tu na stránkach v obľúbenej sekcii záhradné dekorácie! Teraz môžete kúpiť obľúbené výrobky z tejto kateógrie za skvelú cenu. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané produkty od výrobcu dobar. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca dobar dodáva svojim zákazníkom vysoko kvalitný tovar. za super peniaze! Presvedčte sa sami!

Žiadaný výrobok dobar Regál na kvety so 7 policami, pochádzajúce od značky dobar ľahko získate aktuálne na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 46,99 EUR.