dobar Vyvýšený záhon (hnedá)

Vhodný do záhrady, na terasu alebo balkón – šetrí miesto Ľahké osadenie záhonu napr. bylinkami Vrátane fólie na rastliny Optimálna pracovná... viac informácií »
dobar Vyvýšený záhon (hnedá)
Značka: dobar
79,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vhodný do záhrady, na terasu alebo balkón – šetrí miesto Ľahké osadenie záhonu napr. bylinkami Vrátane fólie na rastliny Optimálna pracovná...

Vhodný do záhrady, na terasu alebo balkón – šetrí miesto Ľahké osadenie záhonu napr. bylinkami Vrátane fólie na rastliny Optimálna pracovná výška – cca 90 cm bez zaťaženia chrbta a kolien Kvetináč na rastliny stačí vybrať z rámu a v prípade potreby premiestniť Možno použiť aj ako debničku na ovocie Objem: cca 43 l Postačí pre plochu na pestovanie 0,15 m 2 Materiál Fólia: plast Drevo: borovica lesná Rozmery Celkom: cca 49 x 42 x 90 cm (Š x D x V) Vonkajšie rozmery debničky na ovocie: cca 46 x 42 x 31,5 cm (Š x D x V) Vnútorné rozmery debničky na ovocie: cca 41 x 37 x 28 cm (Š x D x V) Hmotnosť cca 5,8 kg . Optimálna pracovná výška – cca 90 cm bez zaťaženia chrbta a kolienDizajnový produkt dobar Vyvýšený záhon (hnedá) ide nakúpiť bez ťažkostí na našich stránkach zaradený v rubrike kvetináče, pareniská, dekorácie a osvetlenie! Teraz si môžete zaobstarať nové produkty z tejto populárnej kategórie za mimoriadne nízku cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Preskúmajte u nás tiež ďalší skvelý tovar značky dobar. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca dobar dodáva pre svojich zákazníkov kvalitný sortiment za výborné peniaze.

Exkluzívny produkt dobar Vyvýšený záhon (hnedá) od výrobcu s dobrým menom dobar pohodlne nakúpite v súčasnosti za úžasnú cenu. Momentálne v akcii za 79,99 EUR.